Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pondělí 17. června 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Čtyřnohý přítel člověka

Mým nejlepším přítelem je... a nepovím. Teď ještě ne.

Každé ráno ji vídám. Každý večer se těším na její hřejivé teplo. Je to moje zlatíčko na které nedám dopustit.

Ale kdo to je? Znáte ji? No, myslím, že tu mou ne. Je prostě jedinečná a nikomu ji půjčovat nehodlám. Jako každý správný "nejlepší přítel člověka" má čtyři nohy, jenže neštěká, nemňouká, ale ani nevydává žádné jiné zvuky. Nádherná vlastnost, aspoň je klid. Nenadává mi sprostě, nechce po mně peníze a není drzá. Je to prostě hodná slečna, ale je to chudák. Vržou jí kolena, má propadlé břicho a s jejími vnitřnostmi to také nevypadá valně, ale přesto ji mám ráda a každý večer jí svěřuji své unavené tělo. Je to kamarádka do nepohody, nikdy nezradí a hlavně nežaluje když něco provedu. A nejdůležitější je, že se o ni s nikým nemusím dělit, je jen a jen moje.

Má manžela, dávno již tomu, co si ho vybírala. Krásně jim to spolu ladí, je malý a baculatý, když se o něho opřu, tak mě nepíchaj kosti. Jsem ráda, že se nezamilovala do nějakého kostitřase, to by to dopadlo, bych měla hlavu samou bouli.

Její sestra mě někdy dohání k šílenství, pořád mě provokuje a padá mi na zem a když ji chci setřást, tak na mě skočí a ukolébá mě do říše snů. Sestřičku mé přítelkyně si také oblíbila naše míca Kočka, vždycky na ni skočí a usne jí na klíně.

Další věc která mi na mé přítelkyni vyhovuje je, že mi nebere jídlo a nepije pití. Nemusím se s ní dělit a neurazím ji, protože takové věci nepotřebuje. Nikdy se na mě nepodívala zabijáckým pohledem, ale někdy se jí stýská, třeba když spím u babičky, tak to truchlí a přemýšlí o tom, kde se courám.

Poslední dobou mám, ale zaječí úmysly, chci se jí zbavit... potřebuji už nějakou větší "kamarádku", jejího manžílka se setřičkou si ale nechám. A ona? Asi půjde na skládku, je mi to líto, ale už je mi v ní opravdu trochu těsno s tou hromadou plyšáků. Sice je pravdou, že bych se radši měla zbavit plyšáčků, ale můj rozum se právě rozvaluje u moře. Takže mi nezbývá nic jiného, než udělat jejího manžela vdovcem a poté ho urychleně oženit s pořádnou slečnou.

Postýlko moje milovaná bylo mi s tebou těch "několik" let moc dobře, ale víš co? Změna je život.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Žádný pejsek...
Kliknutím zvětšit
ale moje postýlka!

Isabela Moravcová, Gymnázium Slaný, 3. ročník
04. 02. 2010, 16:21


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 12. Čtenáři celkem udělili: 55 bodů. Průměrný počet bodů: 4.58

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

avlez - 05. 02. 2010, 08:32:48
Podpora i když jen psaná
Moc hezký, držím palce ať únorové klání dotáhneš do úspěšného konce
Iva

Dnes má svátek Milan
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.12%

Spíše ano
graf

17.72%

Spíše ne
graf

15.27%

V žádném případě
graf

23.89%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3098
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát