Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 25. června 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Pár přátel stačí mít

Pod přátelstvím si někdo může vybavit spousty lidí, kteří se okolo něho denně motají. Další skupinka do které patřím i já si vybaví jednoho nebo dva.  Je opravdu fajn mít kolem sebe spoustu přátel? Je to dostačující?Podle mého názoru ne! Znám člověka, který se vychloubá svou oblíbeností, tím jak ho všichni milují, ale může se jim svěřit? Necítí se i přesto sám?

  Ač se tohle asi nikdy nedovím, stojím si za názorem, že stačí mít jen pár přátel. Já jednoho mám. Je to usměvavý, přátelský i hodný tvor, který po většinu času pomůže se vším. Doufám, že se "neurazí" pokud řeknu, že naše vlastnosti se hodně shodují, ale přesto jsme tak rozdílní. Známe se osm let. Ale bylo to jiné. Všechno to nezačalo tak rychle jako jsem zažila. Nebyly jsme nejlepší kamarádky od začátku našeho poznání. Všechno chtělo svůj čas. Já jsem za to vděčná. A co se mi na ni nejvíce líbí? Její upřímnost, odvaha a to, že si na nic nehraje. Čtrnáctiletá dívka, která chce poznávat svět stejně jako já. S ní se můžu celý den smát a zároveň být volnou, nedotknutelnou. Každá maličkost mi udělá radost jen když s ní mohu být. Za to všechno mohu jen říct děkuji!

Jak už jsem jednou řekla. Je lepší mít dva přátele, kterým se mohu svěřit, než mít sto přátel, kterým nemohu věřit. A já si svých pár přátel vážím a vážit budu. Budu jim věřit a doufat, že si semnou jen nehrají.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
...
Kliknutím zvětšit

Kateřina Cibulková, 2.ZŠ Slaný, 9. ročník
08. 02. 2010, 16:09


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 2. Čtenáři celkem udělili: 10 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Adriana
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.15%

Spíše ano
graf

17.72%

Spíše ne
graf

15.28%

V žádném případě
graf

23.85%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3103
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát