Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pátek 9. prosince 2022 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Upíří slečna

  Dívka oděna v černém hávu... možná jste ji už někde potkali. Slečna jejíž pleť je tak bledá, že se podobá té upíří. Na první pohled by vás zaujaly její hnědozlaté oči, které jen tak někdo nemá. Hnědozlaté oči? Je na půl hladová a touží po krvi? Upíři přece mívali tmavé oči když měli hlad a neunesitelnou chuť po krvi. Po vydatném jídle nebo se dá říci úlovku jim oči přešly do zlaté barvy.

Na první pohled krásná, zasmušilá a uzavřená dívka. Možná byste ji odhadli na první pohled, ani mouše by neublížila. Je chápavá, dokáže pomoct a kdybych měla dát na její záchranu ruku do ohně tak to udělám, protože si jsem jistá, že ona by to pro mě také udělala. Někdy si říkám, že je až moc dobrosrdečná, někteří lidé její křehkosti využívají a to se mi moc nelíbí. Klárka je jiná, kdyby se mě někdo zeptal, jestli patří do našeho světa, tak bych odpověděla, že ne... že přišla z nebe, aby dávala pozor na taková trdla jako jsem já. Je to takový můj strážný anděl, kterého bych nechtěla ztratit. Její oblíbenou barvou je kupodivu černá. Moc tmavá barva pro takovou bezbrannou bytost. Její každodenní náplní jsou knihy, knihy o krvelačných bestiích, o upírech. Pokud ji nepotkáte s knihou v ruce tak určitě bude zalezlá v pokoji ve své vyhřáté posteli pod dekou s notebookem a bude se dívat na Upíří deníky, nebo Stmívání. Každý má své trable, ale Klárka se s nimi dokáže vypořádat, i když se to nezdá, tak je to silná osobnost, jen jí chybí sebevědomí, které z neznámého důvodu ztratila.

Klára se neumí změnit v netopýra jako mnozí upíři. Nevadí jí česnek, ani svěcená voda. Není přeci pravým upírem ani jím nechce být. Jen její věčné vysedávání doma jí zbavilo zdravé barvy. Její pleť by mohla z fleku konkurovat rozlitému mléku. Je to zvláštní slečinka a jsem ráda, že ji můžu mít po svém boku v dobrém i zlém.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Klárka

Isabela Moravcová, Gymnázium Slaný, 3. ročník
27. 02. 2010, 19:14


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 14. Čtenáři celkem udělili: 70 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Vratislav
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.67%

Spíše ano
graf

17.73%

Spíše ne
graf

15.06%

V žádném případě
graf

23.55%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2629
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát