Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pondělí 17. června 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Přátelství je obtížné

Už od dětství jsem měla kamarádku. Nebála jsem se jí cokoliv povědět. Hry s ní mne opravdu bavily. Někdy bych ty časy vrátila, protože to bylo vše super. Jenže když jsme začali dospívat, pomalu začínaly hádky. 

Vždy jsme se usmířily, ale jednou jsem natolik zklamala její důvěru a ona mojí, že už to pro nás nevypadalo dobře. Dlouhé měsíce jsme se nebavily, jednou jsme se sice daly dohromady tím, že si píšeme, ale už k sobě nemáme blízko, Nesvěřujeme si každé detaily, které dříve nebyly problém.

Ovšem jsem poznala nové přátelství. Je to těžké, protože se občas hádáme, ale to patří ke každému vztahu, ať už jen ke kamarádskému nebo k vážnějšímu. Důležité je si věřit a pomáhat. V dětsví by nikdy člověk neřekl, jak těžké je udržet si přítele po svém boku, ale postupem času  to člověk pozná.

Velice mě mrzelo a zklamalo ztratit někoho koho jsem znala od narození. Ještě, že jsem měla po boku Gábi, která mě držela nad hladinou a já znovu poznala co je to přátelství. 

Teď si ho vážím víc než dříve, uvědomila jsem si, že s přátelstvím se musí nakládat s rozumem a uvážením. Nechtěla bych znovu přijít o milovanou osobu a proto vím, že o ní budu bojovat ať mě to stojí cokoliv, protože ji v životě nutně potřebuji a nebýt ji, nemám to co teď.

Ačkoliv mě mrzí, že přátelství mého dětství se rozpadlo, vím, že každá událost má svůj důvod. Kdyby jsme se tenkrát nepohádaly, nikdy bych nevěděla, jak s přátelstvím naložit a jak moc si ho mám vážit. 

 

Fotografie:

Kliknutím zvětšit

Kateřina Cibulková, 2.ZŠ Slaný, 9. ročník
28. 02. 2010, 14:13


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 2. Čtenáři celkem udělili: 10 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Milan
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.12%

Spíše ano
graf

17.72%

Spíše ne
graf

15.27%

V žádném případě
graf

23.89%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3098
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát