Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pondělí 17. června 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Je opravdu tak dokonalá?

Nepotřebuji kamaráda, který  kýve na vše co já řeknu, protože můj stín kývá lépe.  Ale potřebuji její podporu. Nepotřebuji její ,,slibuji“ když vím, že to nedodrží. Ale chci aby  mne měla ráda jako já ji.

         Přesně taková je ONA…. Ta, která mě vždy podpořila i když věděla, že je jen malá šance na úspěch. Ta, která ví jak zlepšit náladu a Ta, která ke mně byla vždy upřímná. A to hlavní je, že mne zatím nikdy nezklamala a má mě až doposud ráda.

         Nejvíc mne překvapilo její kamarádské chování k jedné ne příliš oblíbené dívce. Šla k ní i když věděla, že riskuje kamarádství s jinými, který tu dívku nemají rádi. Začala se sní bavit a vyzdvihla ji mezi ty nejlepší a nejhodnější lidi ve třídě. I když ta ,,dotyčná“ na to časem zapomněla, tak ,,moje slečna dokonalá“ to moc neřešila i když ví, že je její zásluha, že se sní někteří lidé baví až do teď.

.A to není jediná věc, co na ní obdivuji…. Další je třeba její kamarádské a obětavé chování k jiným žákům, především ke mně. I když jsem nechápala tolik věcí, tak díky její pomoci jsem všechno pochopila a všechno zvládla. Nikdy se na mě nevykašlala. Myslím, že my jsme se hledali, až jsme se našli. Máme spolu nekonečno mnoho zážitků a nekonečně mnoho jsme se spolu nasmáli. Vím, že jí můžu říct veškeré tajemství, a to bez jakých obav, že by to řekla jiným lide.

Málem jsem zapomněla na její kouzelné jméno Terka. A na její roztomilé oči. Sice je malá, ale pro mě je to největší v mém srdci….

Proto se ptám ještě jednou, zdali je pro mě ta dokonalá….. A nyní vím že JE!!... Proto tě prosím: nechoď předemnou, možná tě nebudu následovat, nechoď zamnou možná to nechci….  Ale Pojď vedle mě a buď MOJE NEJLEPŠÍ KÁMOŠKA…

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
:-**

Kristýna Dušáková, 3.ZŠ Slaný, 8. ročník
22. 11. 2009, 16:00


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 1. Čtenáři celkem udělili: 5 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Milan
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.12%

Spíše ano
graf

17.72%

Spíše ne
graf

15.27%

V žádném případě
graf

23.89%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3098
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát