Klikněte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 19. června 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

"Slečna dokonalá"

Má nejlepší kamarádka. Taková kamarádka, jaká na světě jiná není. Mám kolem sebe spoustu úžasných lidí, přátel. Ale nikdo z nich se jí zkrátka nemůže vyrovnat.

 

Představte si někoho, kdo je vaším přítelem ještě dřív, než si vůbec uvědomíte váhu přátelství. Ukáže vám nástrahy světa kolem i jeho krásné stránky. Je s vámi na každém vašem kroku, je-li  pro vás důležitý.

 Vždycky tu pro mne byla. Nedala přednost jinému, ba dokonce ani svým vlastním problémům. Ví o mně všechno, skutečně. Ví o mých nejtajnějších snech a zná mé největší prohřešky – ty hlavně.

 

Po mém boku stála pokaždé. Vždy na mé straně. Je mi oporou. Dokáže mi bezkonkurenčně zvednout náladu, ať už se děje cokoli. Nevymlouvá se na nikoho a na nic, protože nemusí. Nikdy neruší schůzky, nerozčiluje se zbytečně a má pochopení. Hodiny poslouchá mé bezhlavé vyprávění a ani nešpitá.

 

Dnes už si bez ní nedovedu představit svůj život. Je mou závislostí. Pro mě vždy  jedině ona, má čokoláda.

 

A teď trochu vážně J. Mám kolem sebe rozhodně spoustu skvělých lidí. Vím, že oni mi pomohou, když bude třeba. Nejednou mi to každý z nich dokázal. Přes pomyslné síto prošla spousta takových, kteří jen brali a nebyli ochotni dát.

 Díky nim jsem se v tomhle ohledu stala tak trochu opatrnější. Přeci jen – když po deseti letech přátelství přijde kopanec do zad, bolí to. Když se takový kamarád dovede postavit na stranu člověka, kterého zná jen pár týdnů, je to smutné. Nechci, nemůžu a nesvedu dnes už říct, že by někdo z té skupiny skvělých lidí byl lepší, nejlepší. Každý je pro mě důležitý a všichni dohromady jsou  můj nejlepší kamarád. A já jim za to děkuji.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
je jich mnohem víc;)
Kliknutím zvětšit
...

Kateřina Helena Oslejšková, Gymnázium Slaný, 2. ročník
14. 12. 2009, 20:18


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 8. Čtenáři celkem udělili: 38 bodů. Průměrný počet bodů: 4.75

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Květa
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.14%

Spíše ano
graf

17.72%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.88%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3099
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát