Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pátek 22. října 2021 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Kdybych byla avatarem...

  I když se mi film nelíbil a byla jsem při odchodu z kina znechucená i tak bych chtěla být avatarem. Byl by to nádherný život plný barev, podivných zvířat a dlouhých vlasů spletených do copu.

Film se mi nelíbil, protože byl zkažen střílením, tanky, roboty a různou ničivou technikou. Zajímalo by mě jak se někomu takové věci můžou líbit. Ale z té druhé stránky to byl krásný film o lásce. Přes 3D brýle máte schopnost vnímat věci, které by vás v televizi ani nenapadly. Příroda, barvy, propracovanost avatařích těl do mě vnáší údiv. Proč autor zničil nádherný film zbraněmi?

Kdo neví nepochopí o čem tady píši. Je to můj pohled na tento film. Vím, že získal spoustu cen a stal se nejúspěšnějším filmem v kinech, ale... nechápu to. Proč jsem vlastně šla do kina? Protože mi to kamarádi doporučili, protože řekli, že je to něco nevídaného a dokonalého. Zvítězila moje zvědavost a já šla za davem. Popravdě jsem byla zklamaná, čekala jsem od filmu něco víc.

Chtěla bych být avatarem, protože bych měla skvělý život. Vlastní řeč, mohla bych mluvit s květinami a chránit podivná zvířata. Nasednout na létajícího drakoptáka, spojit se s ním dlouhým copem a letět, vyletět do výše a nechat vítr, aby mi čechral vlasy. Naučit se střílet z luku, abych nikdy neminula, abych pokaždé zasáhla cíl. Jen by mě štvalo, že bych nemohla vyslovit ty dvě mocná slůvka, která pro dnešní svět znamenají hodně. Nemohla bych říci ,,Miluji Tě!“, protože avataři říkají ,,Zřím tě!“.

Stejně nikdy avatarem nebudu, tak o tom nemusím přemýšlet, ale že by mi to docela seklo?

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
jako avatarka
Kliknutím zvětšit
originální fotografie

Isabela Moravcová, Gymnázium Slaný, 3. ročník
28. 02. 2010, 20:56


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 4. Čtenáři celkem udělili: 16 bodů. Průměrný počet bodů: 4

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dejf - 02. 03. 2010, 19:34:33
Milá Easy...
Je fajn znát tvuj názor, jenom bys ho mohla říct slušně jako já.

Isabela - 01. 03. 2010, 00:09:41
Milý Dejfe...
Každý si pod pojmem ,,Zřím Tě" představí něco jiného, já si pod tím představuji ta kouzelná slůvka, jestli máš problém, tak jdi do politiky... přeji Ti dobrou noc

Dejf - 28. 02. 2010, 21:45:39
Well done Isabell ... tak je to tvuj názor viď, kterej se mi zdá i docela zajímavej ... jenom malou poznámečku. ,,Miluji tě" a ,,Zřím tě" jsou dva odlišně výrazy s dvěma různými výrazy !

Dnes má svátek Sabina
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

44.78%

Spíše ano
graf

17.49%

Spíše ne
graf

14.23%

V žádném případě
graf

23.50%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2213
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát