Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 27. listopadu 2021 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Sny z kterých mám strach

  Naše sny jsou neuspořádané myšlenky, nesplnitelné sny, touhy které skrývá naše duše a hlavně obavy. Kde jinde by se vzaly noční můry?

Kdysi se mi zdálo o rozkvetlé zahradě s pestrobarevnými květinami, ale nikdy jsem se do té zahrady nedostala, stála jsem za ostnatým plotem a po tvářích mi tekly slzy jako hrách. Teď se mi zdá o té samé zahradě, ale už jsem uvnitř, sice mi srší z rukou krev od ostnů, ale jsem tam, konečně jsem dorazila do cíle. Myslím si, že tento sen mi říká, že jsem přešla přes nějakou překážku, nebo nějaké období, které bylo pro mě obtížné.

Dalším snem je, že spím u babičky v paneláku a najednou se mi do okna dere lupič, nevím jak se tam vyšplhal, ale jde si pro mě. Když jsem se dívala na horor Kruh, tak tu noc se mi zdálo, že jsem v posteli v místnosti se zamřížovanými okny. Povlečení mám s Křemílkem a s jeho chaloupkou. Jsem tam s cizími lidmi a chceme si objednat pizzu. Vezmu mobil a vytočím číslo pizzerie, řeknou mi, že do hodinky u nás budou. A opravdu, během chvilky uslyšíme zvonek, jdu otevřít. A samým šokem nemohu dýchat. Stojí tam Samara (dívka s mokrými černými vlasy z Kruhu), v ruce má nůž a pizza nikde. Najednou mě začne honit po pokoji, lidé zmizí a dveře také, nemůžu uniknout, mám strach. A když už chce do mě zapíchnout nůž, tak se vzbudím a oddechnu si: ,,Byl to jen sen!“.

Někdy si říkám, že nejsem normální, že mám takové sny, ale surreaslisté se budili schválně ze snů, aby je zaznamenali ve svých dílech, ať už v knihách, nebo na plátnech. Někdy si přeji, aby některé chvilky v mém životě byly snem... jen se stačí probudit.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Nočním můrám se blýskám v očích...

Isabela Moravcová, Gymnázium Slaný, 3. ročník
28. 02. 2010, 19:22


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 8. Čtenáři celkem udělili: 33 bodů. Průměrný počet bodů: 4.13

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Xénie
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

44.71%

Spíše ano
graf

17.43%

Spíše ne
graf

14.34%

V žádném případě
graf

23.52%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2232
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát