Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 24. dubna 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Kdo to je?

Člověk, kterého se budu snažit co nejvýstižněji popsat patří mezi velice známé osobnosti. Může to být politik, sochař, herec, zpěvák nebo sportovec… Když však napíši , že nejde jen  o známou, ale i velice oblíbenou osobnost,můžeme rovnou naše ,, pány“ politiky vyřadit.

         I přes svou korpulentnější postavu, dokáže při svém projevu vykázat obrovské množství energie,  i když to není žádný profesionální sportovec.

          Dokáže chrlit jen vtip za druhým,  neustále se  usmívat a pobavit všechny okolo sebe popisováním různých groteskních situací. Na tom je  také postavena jeho image. Karel Šíp, jeho velice dobrý kamarád mu kdysi řekl , že je výborný ,,bavič“ a to mu zůstalo  do dnes.

         V mladosti se proslavil jako  manažer velice známé a populární country skupiny Fešáci. Mladší generace však  oslovil hlavně jako moderátor, herec a komik v televizním programu Zlatá Mříž. Dokázal obecenstvo rozesmát hlavně sám sebou, nebál se převlékat do extravagantních kostýmů, rád používal paruky, klobouky, kníry nebo velké šaškovské boty. Zval na jeviště známé osobnosti, které občas dokázal dostat do velice komických situací. Mnoho krát  musel i zaprovizovat ,v čemž je však veliký mistr.

       Už jeho postava napovídá, že má velice rád jídlo, také on  to o sobě tvrdí, ale zároveň je veliký labužník a kulinář. Sbírá všechny druhy kuchařek z celého světa. O různé své recepty se s vámi rád podělí v každodenním vysílání na rádiu frekvence jedna. Pokud ani po tomto popisu netušíte o koho se jedná,  mám v záloze ještě jednu perličku, která vám hodně napoví. 

        Po odvážném skoku v ,,bangi – jamping   z mostu na Máchově Jezeře , mu zůstala trvalá vzpomínka vryta v délce několika centimetrů na jeho vystouplém čele. Jen o vlásek  přežil svou vlastní smrt , a přesto dokáže celým svým srdcem rozdávat svůj úsměv, humor a radost.

Ano je to Petr Novotný

Fotografie:

Kliknutím zvětšit

Anna Rafajová, 3.ZŠ Slaný, 9. ročník
20. 01. 2010, 16:25


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 2. Čtenáři celkem udělili: 6 bodů. Průměrný počet bodů: 3

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Marek
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.32%

Spíše ano
graf

17.56%

Spíše ne
graf

15.18%

V žádném případě
graf

23.94%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3024
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát