Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pondělí 26. února 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Ach ne!

Tato příhoda se mi stala v létě minulého roku, když jsem se celá unavená a utrmácená konečně dostala domů z chaty. Jen jsem se najedla, vyčistila zuby, řekla: „Dobrou!“ a vyplazila se po schodech nahoru do svého pokoje. Protože jsem si šla lehnout doopravdy brzy, bylo ještě docela slušně vidět a stmívat se teprve začínalo. Jakmile jsem vešla do pokoje, hodila jsem batoh na gauč, vybalila z něj věci, špinavé hodila na hromadu, čisté do šuplíku a už jsme se vrhala do skříně pro pyžamo. Ještě, než jsem se začala převlékat, jsem zatáhla rolety na okně, aby na mě nebylo vidět.

Inu a tak jsem se začala postupně svlékat – nejdřív mikina následována tričkem a šortkami, jedna ponožka, druhá, gumička z vlasů, podprsenka, až na mě celkově zbyly vlastně jen kalhotky. Když jsem se chystala vyklouznout i z nich, najednou jsem si všimla, že na mě jde od okna až podezřele moc světla. Otočí se k němu, a co nevidím: ve svém polovičním spánku jsem zatáhla jen jednu půlku okna! „Ale nevadí, hlavně, že mě nikdo neviděl,“ zašeptám si pod fousy a jsem ráda, že se mi nestalo něco horšího. Ale čeho si vzápětí nevšimnu! Přímo naproti mému oknu a tudíž přímo naproti mé téměř nahé postavě se skví okno sousedního domu, v němž je vyvěšená sousedka a myje okna! Jako blesk z čistého nebe jsem se v jediné setině vteřiny svalila na zem, zakryla se ručníkem, zespoda se přiblížila k oknu a zatáhla.

Následně jsem na sebe bleskurychle natáhla pyžamo, skočila do postele a jen vyjeveně zírala. Dalších několik dní, možná že i týdnů, jsem pečlivě kontrolovala, jestli mám zataženo a převlékala se zásadně pod peřinou. Co kdyby sousedka byla tak čistotná a myla okna dvakrát do týdne, že?

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Pomoc!

Nikola Sedloňová, 2.ZŠ Slaný, 8. ročník
11. 12. 2009, 10:04


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 2. Čtenáři celkem udělili: 10 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Alexandr
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.30%

Spíše ano
graf

17.64%

Spíše ne
graf

15.22%

V žádném případě
graf

23.84%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2970
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát