Kliknte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 27. února 2021 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Chytila jsem na ajsíkjů ,,ďáblíka"

Jednoho krásného dne, když jsem zrovna měla radost z toho, že Slavia získala titul, jsem chytila na ICQ jednoho moc skvělého kluka. Vlastně to bylo malinko jinak, tak to vezmeme po pořádku. Neměla jsem radost, že Slavia vyhrála titul, ve skutečnosti mi to bylo úplně jedno, ale protože mám kamaráda zarytého sparťana, který mě neustále něčím provokoval, musela jsem mu to vrátit. Jak jinak než provokací typu: ,,Slavia vyhrála titul a Sparta je zase druhá!“ A protože jsem znala jednoho slávistu, chtěla jsem se u něj nejdřív ujistit, zda to tedy tak opravdu je, protože fotbalu moc nerozumím. Pod záminkou zjistit jak je to s titulem, jsem mu napsala.

   Pověděl mi velice ochotně, že to tak je a já jsem již neměla další potřebu psát si s ním. Ale jak dny ubíhaly, stále jsme si psali častěji. Zjišťovala jsem, že tenhle kluk je opravdu něčím výjimečný a tak jsme se sešli. Strávili jsme spolu skvělý den a zanedlouho jsem dostala krásné vyznání lásky. Nevěděla jsem, zda tyhle city opětuji, a tak jsem si dala nějaký ten čas na rozmyšlenou.

   Po nějaké době jsem však zjistila, že jeho city opětuji a láska byla oboustranná. Nejhodnější a nejmilejší kluk na světě. Jeho úžasné chování, jeho galantnost a přístup ke všemu. To mě na něm naprosto ohromilo. Do té doby jsem totiž nikoho takového nepotkala. Bylo nám spolu krásně. Pořád jsme si měli o čem povídat. Ale proč jsem vlastně napsala, že nám spolu BYLO krásně? Už rok a tři měsíce nám spolu krásně je a já doufám, že dlouho ještě bude. Stále si máme o čem povídat a je spousta věcí, které máme společné.

   Ne každý má to štěstí potkat někoho, jako jsem potkala já. Tenhle člověk pro mě moc znamená, dává mi úsměv a radost. Nikdy ho nechci ztratit. Je to andílek s ďáblem v těle a já k němu cítím něco naprosto nepopsatelného. Proto si myslím, že mým největším úlovkem byl on, i když to byl docela snadný úlovek. Možná by se dalo říct, že já jsem byla jeho úlovkem a pokud ano, jsem ráda že si mě někdo ,,ulovil“.

Květa Cinglová, Gymnázium Slaný, 2. ročník
29. 11. 2009, 10:46


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 1. Čtenáři celkem udělili: 5 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Lumír
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

44.84%

Spíše ano
graf

17.50%

Spíše ne
graf

14.16%

V žádném případě
graf

23.50%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2034
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát