Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 24. dubna 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Nyní tělák s výtvarkou stíhán matematikou.

  Už nadpis této práce mnohé napovídá.Na první pohled by se zdálo, že je to naprosto jasné které, předměty ve škole mám opravdu rád. Avšak není to tak lehké jak by se zdálo. Tělesná výchova, výtvarná výchova a o něco méně matematika to jsou mé oblíbené předměty, které jsem si oblíbil?Ne omyl! Je to jen dočasný stav právě teď.Proto to ,,nyní´´ už v nadpisu. Ještě se nastalo aby např. ,,tělák´´byl na prvním místě déle než měsíc. Stačí jedna hodin a už je vše jinak .Na druhou stranu však je pravda, že tato už zmiňovaná trojice se málokdy změní, občas se stane, že do této stálé trojky někdy vnikne např.Dějepis, ale není to často.Nyní právě dnes ,,okukuje´´ čelní místo ,,tělák´´ a také ,,výtvarka´´pozadu však není ani matematika.


Tělesná výchova velký fovorit.Málokdy se stane že se na tuto hodinu netěším.Díky k mému velice kladnému postavené ke sportu se téměř vždy těším že si také mezi svýmy žaky budu moci vyskoušet i to co vydím v televizi.


Matematika.Je to pro někoho strašné když každý den vidí v rozvrhu MA. Mě to až tak nepříjde z důvodu toho, že mě tento předmět nedělá nikterak velké problémy a zároveň mě baví.Zúčastnil jsem se několika matematických soutěží.Z nich si asi nejvíce vážím dvouch matematických olympiád v okresním kole na Kladně.


Výtvarná výchova aneb relaxace.Již v letech předškolních jsem věděl co tento pojem znamená. Můj děda výborný malíř mě již od nejbrzčích let vedl k věcem jako je čtvrtka, štětec a barvy.Děda byl skvělým učitelem, protože mi netrvalo dlouho a uměl jsem namalovat obrázek za který by se nemusel stydět žák prvního stupně. Ve škole jsem nikdy neměl problém cokoliv namalovat a to jen díky svému dědovi se kterým se stále učím a proto bych mu chtěl moc poděkovat.

 

David Alltman, 3.ZŠ Slaný, 9. ročník
21. 10. 2009, 18:26


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 14. Čtenáři celkem udělili: 68 bodů. Průměrný počet bodů: 4.86

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

anca - 11. 12. 2009, 20:12:15
Anča
Ahoj davide jsi fakt výborný.A jsem svědkem že opravdu mluví pravdu... to je náš matematik.....

Dnes má svátek Marek
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.32%

Spíše ano
graf

17.56%

Spíše ne
graf

15.18%

V žádném případě
graf

23.94%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3024
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát