Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 22. února 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Že by to byl dějepis ?

Ohledně učitelek na dějepis jsme neměli moc štěstí... Krom šesté třídy, to nestálo za nic, ale v osmé třídě přišla paní učitelka Spoustová. Vypadala velmi přísně a taky, že je. Jen její jméno je jakýsi pojem a i ta nejzlobivější třída je před ní jako sbor andílků. Ani u nás tomu nebylo jinak... První hodina a hned přísná pravidla, po zvonění z nás ale byli hrdinové a dělali jsme si srandu, že nám ještě neřekla: Ruce za záda!

Ale čím více jí člověk poznával tím zjišťoval, že tak přísná není a pokud je třída podle jejích představ umí i pochválit a zavtipkovat. Sama se sice moc nesměje, ale o to větší nám udělá radost, když jí rozesmějeme. Jen je prostě trochu pedantaská na pořádek a má určité zajeté zvyky, kterých se prostě nikdy nevzdá a je pravda, že nás baví.

Dějepis s ní je prostě o dost záživnější a po hodině mám vždy pocit, že se to už ani nemusím učit ( to je ale opravdu pouze a jenom zdání ). Mluví, jako kniha, do které jste se se zaujetím začetli a víte, že nemůžete přestat. Je to fajn učitelka a opravdu nechápu lidi, který jí nemají rádi. Myslím totiž, že oblíbenost předmětů nezáleží pouze na žácích nebo na probírané látce, ale především na učiteli, jak se této práce zhostí a jak jí předá žákům. Díky paní učitelce Spoustové se z dějepisu stal jeden z mých oblbených předmětů!

Lada Dvořáková, 3.ZŠ Slaný, 9. ročník
23. 11. 2009, 16:57


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 4. Čtenáři celkem udělili: 20 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Svatopluk
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.30%

Spíše ano
graf

17.64%

Spíše ne
graf

15.22%

V žádném případě
graf

23.84%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2970
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát