Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 28. května 2022 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Dnes-konec. Až za 4 roky

Je 28. února. Pro některé naprosto normální den. Avšak jiní se dnes mohou radovat nebo také smutnit. Za několik hodin skončí Zimní olympijské hry v Kanadském Vancouveru.
Myslím si, že tyto hry mohu hodnotit jako povedené. Nikdy jsem nesouhlasil s porovnáváním olympijských her. Zvláště zimních a letních. Každé hry jsou něčím specifické. Takový byl i Vancouver.

Nejprve bych chtěl hlavně smeknout před naší famózní rychlobruslařkou Martinou Sáblíková. Tato dívka se dokázala propracovat až na vrchol v neuvěřitelných podmínkách na rybníce. Je to až neuvěřitelné že Česká republiku stále nevlastní rychlobruslařský ovál, kdE by Martina, ale i další velmi kvalitní rychlobruslařky mohly trénovat. Doufejme, že se po dvou zlatý a jedné bronzové se dočkáme.

Ani výkony našich běžců nebyly špatné. Což se projevilo po překvapivé medaili ze štafety v čele s naším Lukášem Baurem, který si veze z olympiády ještě jeden cenný kov z 15 km. Ani Šárka Záhrobská ve své parádní disciplíně nezklamala. I přes neúspěch našich hokejistů si naše nejpočetnější výprava v historii přiveze 6 cenných kovů, což se cení.

Každopádně jsem hrdý na to, že mohu fandit takovým lidem jako je Martina Sáblíková, Lukáš Bauer a samozřejmě mnoha dalším, kteří bojují pod našimi barvami za náš národ.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Opravdová královna ledového oválu.

David Alltman, 3.ZŠ Slaný, 9. ročník
28. 02. 2010, 21:59


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 3. Čtenáři celkem udělili: 13 bodů. Průměrný počet bodů: 4.33

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Vilém
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

44.22%

Spíše ano
graf

17.49%

Spíše ne
graf

14.53%

V žádném případě
graf

23.76%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2395
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát