Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pondělí 26. února 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Neviděl někdo Vojtu ?!!

To jsme ještě bydleli u babičky. Já a můj brácha Vojta, kterému je osm, jsme byli v bytě sami, dole pak byla babička s tetou. Rodiče jeli něco zařizovat. Zadala jsme Vojtovi, co má všechno udělat za domácí úkoly a šla jsem si dělat dolu něco na počítač. Asi po hodince brácha přišel, že by chtěl jít ven, No, tak proč ne, ale jen na dvorek!

Hodina sem, hodina tam...

Byla už tma, když jsem se po něm začala shánět. Na dvorku nebyl, v kuchyni nebyl, nahoře nebyl... Prostě absolutně nikde. Dokonce jsem lezla i do lednice, jestli se tam nezavřel, ale překvapivě ani tam nebyl. Začala jsem brečet... křičela jsem po baráku, že to není sranda a ať okamžitě vyleze nebo že si ho najdu ( v afektu vykřičíte takových věcí! )! Ale všude bylo ticho, akorát já s tetou a babičkou jsme poletovaly po baráku.

Rychle jsem utíkala ven, jestli není na hřišti, vzhledem k jeho povaze sem tomu i věřila... Ale kdepak. Vzburcovala jsem doslova půlku ulice, dokonce i lidé, od kterých bych to čekala nejméně, se ptali, co se děje a jestli nemůžou nějak pomoct... Ale já přes slzy už skoro neviděla... Tak jsem jen zavrtila hlavou a řekla, že kdyby viděli takovýho malýho blonďatýho kluka, ať ho pošlou domů...!

Zbývala mi poslední naděje... Sousedův syn, se kterým se můj bráška v životě nebavil a nikdy spolu nemluvili... Doufala jsem, že bude u něj... Zvonila jsem jak šílená a po pár minutách se v okně objevila hlava dotyčného kluka... Mezí vzlyky jsem se ho ptala jestli neviděl mého bratra, když v tom se naše okna rozletěla dokořán, v nich byla teta a křičela na mě: ,, Prosím tě, vždyť spí doma v posteli ! "
Mám dojem, že jsem ani nepoděkovala a utíkala domů...

Od té doby si ze mě pár lidí dělalo srandu a neustále se mě ptali, jak se má bráška a jestli se tenkrát vyspinkal do růžová ;o)
Mě to tehdy moc humorné nepřipadalo, vzhledem  k tomu, že jsem ho už viděla někde... Bůh ví kde... Ale s odstupem času se i já směju :-). Jistě ale vím, že už bych to nikdy zažít nechtěla

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Pevně doufám, že to tak nikdy nebude

Lada Dvořáková, 3.ZŠ Slaný, 9. ročník
21. 12. 2009, 11:28


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 2. Čtenáři celkem udělili: 10 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Alexandr
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.30%

Spíše ano
graf

17.64%

Spíše ne
graf

15.22%

V žádném případě
graf

23.84%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2970
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát