Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 29. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Jak můj mladší bratr málem otrávil celou školku

Každý z nás má určitě mnoho zážitků, které si pamatuje, a kterými někoho pobaví. Já mám zážitků spoustu hlavně díky svému mladšímu bratrovi. Je to takový chodící zážitek.

Můj bratr se jmenuje Prokop a je mu osm let. Je to obyčejný kluk, který má spoustu neobyčejných nápadů. Neposlouchá ještě víc než já a vypustí víc hlášek než průměrný televizní komik. A někdy vypustí i něco jiného.

Jako když mu bylo pět let a chodil ještě do školky. V té školce měli takový zvyk, že když slavil někdo narozeniny, byl celý den králem. Dostal korunu na hlavu, mohl se posadit na trůn a vyfotil se s ostatními, kteří byli ten den jeho dvořané. Tak to měl i Prokop. Posadil se na trůn, ostatní se okolo něj postavili a paní učitelky je šly vyfotit.

Ještě než však řekly dětem "Sýýýýr", aby se usmály, zaúřadoval Prokop. Vypustil ducha, takže když foťák cvaknul, měli všichni dvořané zacpaný nos a křivé obličeje. Na rozdíl od Prokopa, který se jediný na fotce blaženě usmívá.

Jindy u nás byla má kamarádka Maruška, která je o něco starší než já. A protože Prokopovi se líbí starší holky, snažil se jí zaujmout. Právě přijeli na návštěvu i dědeček s babičkou a vešli do dveří. Prokop rychle zatahal Marušku za šaty a ukázal na babičku: "Hele, Maruško, tohle je moje babička. Je doktorka a píchá velký injekce!" Za babičkou vešel děda a Prokop pokračoval: "A tohle je můj děda. Má cukrovku a vyndavací zuby. Dědo, ukaž!"

I když děda nezkazí žádnou srandu a zuby si opravdu vyndal a zaklapal s nima, Prokop Marušku na dědovo protézy nesbalil. Ale doufám, že vás stejně jako tenkrát mě a Marušku aspoň na chvilku pobavil.  

 

 

 

 

Anezka Chroustova, Gymnázium Slaný, 7. ročník
02. 01. 2010, 14:28


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 7. Čtenáři celkem udělili: 35 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Ferdinand
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.25%

Spíše ano
graf

17.61%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.87%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3066
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát