Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 18. července 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Chtěla mě uvařit, a on? Hodil mě do potoka!

  Mrtník u Komárova, nádherné vzpomínky, ale některé opravdu stojí za to. Vzpomínky zůstanou navždy a za to jsem vděčná. Mohla jsem si zkusit být námořníkem i indiánem. Zažila jsem jak by to mohlo být, kdybych nebyla tím čím jsem.

Skvělá parta na kterou jsem se těšila hned, co jsem se vrátila z tábora domů. Jezdila jsem tam se sestrou a s bratránkem. Tvořili jsme super trojku, každý hned poznal, že patříme k sobě, protože naše chování a styl vyjadřování byl naprosto stejný.

Když jsme byli na dvoudenním výletě, kde jsme stanovali z vlastně vyrobených stanů z plachet a pili čaj z nasbíraných bylinek a plodů, tak jsem zahlédla nádherného motýla. Chtěla jsem vědět, kam má namířeno, chtěla jsem se dotknout jeho křídel, ale nechtěla jsem mu nějak ublížit, nevěděla jsem, že když mu setřu pyl, tak přestane lítat. Ale můžu říct, že jsem se proletěla i já. Už jsem měla otakárka na dosah ruky, natahovala jsem se po něm... ještě kousek, kousíček. A nejednou... ŽUCH! Slítla jsem do potoka, ale to by mi tak nevadilo, věci by mi uschly, byl krásný letní den. Ale já spadla do potoka, kde bylo rozvířené bahno od děcek, které stavily vodní hráze z kamenů. Fuj, vypada jsem jak černoch, ale nejhorší byl ten zápach, páchla jsem jak právě sundané ponožky po týdenním nošení. No ble, styděla jsem se za sebe a nechtěla jsem jít za vedoucí oddílu, nakonec jsem se odhodlala, nebo spíše jsem musela, protože po mně nastalo celotáborové pátrání. Přišla jsem tam a řeknu vám, že už takový posměch nechci nikdy zažít. Ihned se se mnou nejstarší praktikant vydal na cestu do tábora, který byl vzdálen asi dva kilometry.

Vlezla jsem si do sprchy, naštelovala sprchu na vlažnou vodu a začalo pořádné drhnutí, z mých tehdy dlouhých vlasů to nešlo vůbec dolů, nevěděla jsem si rady, skoro jsem brečela. Ale nejlepší na tom bylo, že se mi sprcha zbláznila a stříkala jen vařicí vodu. Aaaa, to vám nebyl žádný med. Celá záda jsem měla opařená, ale jedno na tom pozitivní bylo, už jsem tak nepáchla.

Když se zpětně podívám na tento zážitek, tak se už jen směji. Myslím, že někomu se jen tak nestane, že by ho chtěla uvařit sprcha, nebo že by skončil ve spárech motýla.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Lump jeden...

Isabela Moravcová, Gymnázium Slaný, 3. ročník
28. 02. 2010, 23:22


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 2. Čtenáři celkem udělili: 10 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Čeněk
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.08%

Spíše ano
graf

17.75%

Spíše ne
graf

15.29%

V žádném případě
graf

23.89%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3127
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát