Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 1. června 2023 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Rozbitá lampička, stržený závěs = spoušť na škole v přírodě

Můj nejhumornější zážitek se stal společně s mojí nejlepší kamarádkou. Bylo to ve čtvrté třídě na škole v přírodě a bylo nám oběma kolem devíti deseti let. Chtěli jsme svůj vlastní pokoj a ten jsme taky dostali. Jenomže než jsme odjížděli domů, stala se mezitím z docela hezkého, nezničeného pokoje katastrofa.

Já jsem se takhle jednou večer pokoušela zatáhnout závěsy, jenomže byly moc vysoko a nešlo to. No tak jsem tak tahala a tahala, až jsem najednou zatáhla až moc a jeden závěs vysel jen na polovině. Každý večer jsme to překrývali jiným závěsem ( tyhle jako na potvoru šli uplně bez problémů), aby to při kontrole učitelka nezjistila. A nemyslete si, že tohle bylo všechno. To jsme jednou z Verčou blbli, tancovali jsme si na pokoji, nedívali jsme se kudy chodíme a najednou se ozvala rána. Verča spadla na lampičku. Shodila z ní ten vršek a nějak nešel dát zpátky, tak jsme ho tam, jako s tím závěsem, pěkně narafičili. No a večer, když si Verča chtěla rozsvítit lampičku, ji rozsvítila. No a co se nestalo. V okamžiku, kdy ji rozsvítila, tak lampička modře zablikala a lampička udělala prásk. Naštěstí se nám nic nestalo. Samozřejmě, že jsme učitelce ani o jedný z těch věcí neřekli, vždycky jsme to perfektně zamaskovali a v klidu jsme odjeli zpátky domů a nechali jsme po sobě na pokoji spoušť.

 

Asi vám to nebude připadat moc vtipné, ale mě ano. Protože to bylo s mojí nejlepší kamarádkou, kterou mam strašně moc ráda. Ještě teď, kdykoliv spolu někam jdeme, si na to vzpomeneme a společně se tomu „řehtáme“.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
...lampička...

Tereza Lišková, 2.ZŠ Slaný, 8. ročník
08. 11. 2009, 08:14


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 4. Čtenáři celkem udělili: 16 bodů. Průměrný počet bodů: 4

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Laura
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.34%

Spíše ano
graf

17.77%

Spíše ne
graf

15.24%

V žádném případě
graf

23.65%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2769
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát