Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 29. ledna 2023 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Reality Minor nabízejí krásné byty v Ouvalově ulici

Kliknutím zvětšit
V tomto bytovém domě čeká na zákazníky řada pěkných bytů. Fotoarchiv Reality Minor

Dnes, kdy na realitním trhu začíná být znatelný nedostatek bytů na prodej, musí zájemce o ně potěšit každý volný byt či projekt, v jehož rámci jsou nabízeny nové byty všech dispozic. Právě takový projekt nyní představuje realitní kancelář Reality Minor se sídlem ve Slaném, Soukenické ulici. Projekt U Parku proto musí přivítat všichni, kteří prahnou po pěkném, novém bytě. S projektem U parku a další nabídkou slánské realitní kanceláře mě seznámila Edita Kaiserová, vedoucí RK Reality Minor:

Zaznamenali jsme, že prodej bytů v Ouvalově ulici byl již zahájen...

Ano, prodej prvních deseti bytů v Ouvalově ulici ve Slaném byl zahájen v měsíci březnu. Byty si prohlédli první zájemci a již dva byty znají svého nového majitele.

O bytech v Ouvalově ulici jsme již spolu hovořili koncem minulého roku. Prosím, připomeňte našim čtenářům, jaké byty budou k dispozici, jak velké a za jakou cenu?

V první fázi nabídky nabízíme v rámci projektu U Parku tři byty o dispozici 4+kk, tři byty 3+1 a čtyři mezonetové byty 2+kk. Velikost bytů 4+kk a 3+1 je 87 – 95 m2 a u bytů 2 +kk se jedná o velikost 55 – 58 m2. Ceny jsou od 2.208.000 Kč u menších bytů a u větších bytů od 3.045.000 Kč. Ke každé bytové jednotce bude náležet sklepní kóje. K větším bytům (3+1 a 4+kk) parkovací stání u domu a vlastní lodžie u bytu. V ceně je zahrnuto vybavení v rozsahu: kuchyňská linka, varná deska, elektrická trouba, digestoř, myčka nádobí a vestavěná mikrovlnná trouba. Každá bytová jednotka má vlastní vytápění a ohřev vody plynovým kotlem. Více informací můžete nalézt na www.projektuparku.cz nebo nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle: 773 555 444.

Jak budou následovat další fáze prodeje a kolik bytů celkem bude postupně v nabídce?

V rámci projektu U Parku bude v nabídce celkem 40 bytů. Jak jsem již zmínila, v první fázi prodeje nabízíme celkem 10 bytů. Druhá fáze prodeje, dalších 10 bytů o stejných rozměrech a dispozičním uspořádání, bude zahájena v červenci 2019. Byty v druhém domě z tohoto projektu budou dokončeny v průběhu roku 2020.

Toto však není jediný projekt, který v rámci vaší kanceláře nabízíte...

Ano, nabízíme ještě další projekt prodeje bytů ve Vinařicích u Kladna. Tam již však aktuálně nabízíme poslední byt. Ostatní byty jsou již prodány nebo zarezervovány. Aktuálně je již v nabídce pouze byt o dispozici 3+kk a velikosti 143 m2. Jedná se o zajímavý byt v domě s pěti bytovými jednotkami v obci Vinařice. Zájem o byty i v rámci tohoto projektu byl velký a bohužel nebylo možno uspokojit všechny zájemce o menší byty v tomto domě. Více informací o tomto posledním bytě můžete nalézt na: www.bytyvinarice.cz

Jaké další projekty bude vaše kancelář nabízet?

V rámci spolupráce s developerskou společností RF DEVELOPMENT a.s. budeme nabízet cca 30 bytů v ulici Brožovského ve Slaném. Bude se jednat o velmi zajímavý projekt bydlení v širším centru města Slaný. Rovněž budeme spolupracovat na prodeji bytů v nově vystavěném bytovém domě na ulici Pražská ve Slaném, avšak tento projekt je teprve ve stadiu příprav. Bude se rovněž jednat o velmi zajímavý projekt a já mohu slíbit, že budeme vaše čtenáře rádi informovat, jakmile bude nabídka těchto bytů aktuální.

Vaše realitní kancelář ale nenabízí pouze developerské projekty...

Přesně tak. Nabízíme i další nemovitosti našich klientů, a to k prodeji i k pronájmu. Z aktuální nabídky bych ráda zmínila například velmi pěkně zrekonstruovaný byt 1+kk v ulici Na Dolíkách ve Slaném, stavební pozemek v obci Beřovice, novostavbu domu v Odolené Vodě na Praze východ či několik nebytových prostor k pronájmu v centru Slaného. Ale naše nabídka nemovitostí se neustále aktualizuje, takže pro nejaktuálnější nabídku navštivte, prosím, naše webové stránky (www.realityminor.cz) nebo přímo naši kancelář, kde Vám rádi poskytneme informace o nemovitostech z naší aktuální nabídky a především odbornou radu a profesionální péči našich makléřů.

Jaký je aktuální vývoj na trhu s realitami? Stále platí, že poptávka převyšuje nabídku?

Ano, stále pociťujeme vysoký počet poptávek. Především po nemovitostech určených k bydlení. Ale se začínajícím jarem se zvýšil i počet poptávajících klientů, kteří by rádi koupili chaty, chalupy a zahrádky. Aktuálně poptáváme pro své klienty například chatu na Slapech, u Berounky nebo u jiné vodní plochy. Ale i další zahrádky s chatkami i bez nich. Rovněž naši klienti poptávají byty ve Slaném, ale nejen zde. Aktuálně sháníme pro naši klientku byt v menší obci, v bytovém domě. Rovněž uvítáme jakoukoliv nabídku domu k prodeji či pronájmu a rádi ji nabídneme našim poptávajícím klientům. Budeme velmi rádi za jakékoliv informace o nemovitostech na prodej či pronájem. Doporučitelská provize je v naší realitní kanceláři samozřejmostí.

Jaké další služby vaše realitní kancelář nabízí?

Kromě nabídky nemovitostí k prodeji či pronájmu a prodeje bytů v rámci developerských projektů naše kancelář provádí například odhady tržních cen nemovitostí, přípravu nemovitostí k prodeji, odhady pro dědická řízení a spoustu dalších služeb. Budeme potěšeni, pokud kdokoliv z vašich čtenářů, který uvažuje o prodeji, pronájmu, koupi nemovitosti či investicích do nemovitostí, si sjedná s námi nezávaznou schůzku, která je zcela zdarma a při níž mu velmi rádi poradíme například nejen se správným nastavením prodejní ceny, ale i s postupem prodeje či správnou prezentací jeho nemovitosti.


Libor Pošta
02. 05. 2019, 16:46


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Robin
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.20%

Spíše ano
graf

17.80%

Spíše ne
graf

15.38%

V žádném případě
graf

23.61%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2685
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát