Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 29. ledna 2023 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Nový showroom společnosti VAŠEPODLAHA.CZ najdete naproti katastrálnímu úřadu ve Slaném

Kliknutím zvětšit
Nový showroom společnosti VAŠEPODLAHA.CZ v Šimberkově ulici ve Slaném.

Jeho majitelem je pan Jan Kačer, který původně pracoval 10 let jako ekonom v jedné nadnárodní společnosti, Protože jeho děda byl vyhlášený podlahář ve slánském regionu, tak se v oboru podlah pohyboval od svých čtrnácti let. Za výše uvedených 10 let, které strávil v nadnárodní společnosti, byl docela unavený, a tak se rozhodl pro změnu. Nejen o tom, jak se pustil do podnikání v oboru podlah a bytového designu, jsem s ním hovořil na konci dubna.

Jak jste vůbec začínal, jak jste nastartoval Vaše podnikání v oboru podlah?

Nejprve mezi naše zákazníky patřily společnosti, které potřebovaly výměny podlah v kancelářích, klinikách nebo nemocnicích. Mezi naše klienty patřily i stavební firmy, a nebylo jich zrovna málo. Jednalo se většinou o noční nebo víkendové akce. Většinou jsme prováděli montáž koberců a PVC včetně stěhování nábytku, malování apod. V roce 2016 se mi naskytla možnost převzít prodejnu podlah na Masarykově náměstí ve Slaném a tím se trochu orientovat i na koncové zákazníky. Prodejnu jsme celou zrekonstruovali a v dubnu 2016 zahájili prodej.

Kancelářské a hlavně prodejní prostory na Masarykově náměstí ve Slaném ale nebyly zrovna moc velké, a tak jste se asi po dvou letech odhodlal k zásadnímu kroku...

Postupem času při růstu obratu a růstu počtu zákazníků došlo i k rozšíření sortimentu o čistící rohože a hlavně interiérové dveře a ty se velice špatně prodávají na základě ručních vzorků. Přestože jsem neměl moc zkušeností s prodejem koncovým zákazníkům, tak jsem výzvu významně rozšířit prodejní prostory a také sortiment přijal a začal hledat volné prostory, které by bylo možné zrekonstruovat pro naše potřeby, a pak jsem začal uvažovat i o výstavbě úplně nového showroomu.

A nakonec zvítězila druhá varianta. Jak vůbec, za jakých okolností, nový firemní areál vznikal?

Kolem tohoto místa jsem jezdil prakticky každý den, a když jsem zjistil, že firma, která zde je v pronájmu, se přesouvá jinam, tak jsme s kamarádem architektem zpracovali studii na podlahové studio. Párkrát jsem to ještě nechal překreslit a výsledkem je tato stavba. Nicméně od první úvahy do současného stavu uběhlo 2,5 roku.

Jaký sortiment podlah, a předpokládám, že se nejedná jen o podlahy, a také jaký rozsah služeb nabízíte v nových prostorách dnes?

Nabízíme všechny typy podlah, tzn. vinylové a dřevěné podlahy, koberce a PVC, sportovní podlahy a hit poslední doby SPC vinylové podlahy. U některých typů podlah jsme přímým dovozcem do ČR. Také si u nás můžete vybrat z venkovních teras, ať už dřevěných nebo dřevoplastových WPC. V současnosti řešíme rozšíření o dlažby. Samozřejmostí je příprava podkladu. Jak jsem již zmínil, také nabízíme interiérové dveře od několika evropských výrobců v různých cenových relacích. Dveřím je věnován významný prodejní prostor v 1. patře budovy. Veškeré zakázky jsme schopni vyřešit na klíč podle přání zákazníka.

Současně v nových prostorách každý čtvrtek odpoledne nabízíme služby architekta, abychom našemu zákazníkovi pomohli s výběrem designu nebo mu nabídli změnu dispozic prostor, kde má montáž probíhat.

Do dnešních dnů jste realizovali již řadu prestižních zakázek. Můžete uvést ty z Vašeho pohledu nejvýznamnější?

Pro nás je každá zakázka prestižní. Nechci, aby to znělo jako klišé, ale každý náš zákazník je pro nás velice důležitý. Realizovali jsme např. bytový dům ve Slaném Na Hrášku, městskou knihovnu na Kladně, nemocnici v Ústí nad Labem, divadlo Metro v Praze na Národní třídě a mnoho dalších. Realizujeme ovšem nejen velké zakázky typu bytový dům, kanceláře, nemocnice, ale také jednotlivé domy, byty, kuchyně apod. Přijďte nás vyzkoušet.

Libor Pošta
03. 05. 2021, 18:09


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Robin
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.20%

Spíše ano
graf

17.80%

Spíše ne
graf

15.38%

V žádném případě
graf

23.61%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2685
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát