Kliknte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 19. ledna 2021 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Nové bydlení v Ráji

Kliknutím zvětšit
Vizualizace projektu výstavby rodinných vil ve Slaném, v lokalitě V Ráji. Fotoarchiv Vily Třešňová

V červnovém vydání nás paní Aneta Sulek, jednatelka společnosti Vily Třešňová s.r.o., seznámila se stejnojmenným projektem, který firma realizuje ve Slaném, v ulici Třešňová, v lokalitě Ráji. Jedná se o stavbu čtyř rodinných domů v uspořádání 5+kk, která bude dokončena v květnu 2020. Dnes se dozvíme o projektu něco více. 

Jak pokračuje stavba domů?

Stavba všech čtyř domů probíhá nad očekávání dobře a rychle. Očekáváme dokončení až o dva měsíce dříve oproti původnímu termínu, který byl v květnu 2020. Hrubé stavby jsou již dokončeny, stejně tak okna i dveře a do konce září budou střechy. Na podzim tohoto roku bude hotové zateplení, fasády a vnitřní rozvody. Přes zimní měsíce bude probíhat technologická přestávka na vymrznutí, resp. vyschnutí. I přes to, že se tím někteří developeři neobtěžují a stavby urychlují, já věřím tradičnímu postupu. Jde mi o kvalitu, nikoli o rychlost. Na jaře 2020 se stavba přehoupne do mé oblíbenější fáze, a to je návrh a tvorba interiérů. 

Řekněte nám, jak tedy budou vypadat domy uvnitř?

Domy uvnitř budou výjimečné designem i uspořádáním. Jak už jsem zmiňovala minule, snažím se dělat věci jinak. Mým cílem je vytvořit domov pro moderní rodiny s aktivním životním stylem, které pracují, cestují, odpočívají, užívají si života a umí ocenit designové, ale přesto účelné bydlení. Pojďme se podívat dovnitř. V přízemí nalezneme vstupní halu, technické zázemí, koupelnu, pracovnu a obývací pokoj s jídelnou, kuchyňským koutem a vstupem na terasu. První patro nám nabízí ložnici s vlastní koupelnou, dva dětské pokoje s dětskou koupelnou a prostornou, prosklenou halu. 

Připravujete jen standardní nebo i jiné provedení?

Se slovem standard nepracuji. Slovo standard se, bohužel, znehodnotilo tím, že developeři pod vybavením standard nabízejí obyčejné až nevkusné interiéry bez jakéhokoli designového záměru. 

Není ale pravda, že co je dostupné, musí být ošklivé. Proto jsou naše domy nabízeny v provedení ELEGANCE, která dokazuje, že za rozumnou cenu lze žít v designovém a krásném interiéru. Při tvorbě provedení ELEGANCE jsem vycházela ze současných trendů, a proto v domech najdete dostatek denního světla, velkoformátová okna od podlahy ke stropu, přirozené propojení obývacích prostor a zahrady, přírodní a ekologické materiály, prostory k relaxaci i dostatek soukromí pro všechny členy rodiny. Do provedení ELEGANCE jsou zahrnuty podlahy, interiérové dveře, výmalby a designové koupelny se zařizovacími předměty. 

Na přání samozřejmě rádi navrhneme na klíč nejen celý interiér, ale i zahradu s terasou a bazénem. Naopak, pokud si klient přeje realizovat interiér zcela sám a přijde včas, i to umíme nabídnout. Snažíme se přece vytvořit krásný domov a někdy ten nejkrásnější domov je právě ten, který si vytvoříme sami. 

Pokud i Vy hledáte krásný domov, navštivte nás na www.vilytresnova.cz

- red -
03. 09. 2019, 13:36


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Ilona
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

45.01%

Spíše ano
graf

17.45%

Spíše ne
graf

14.06%

V žádném případě
graf

23.48%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2006
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát