Kliknte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 17. ledna 2021 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

V Zahradnictví Lístek vás okouzlí nejen krásné květy rododendronů

Kliknutím zvětšit
Vybírat je možné z mnoha druhů trvalek a skalniček. Foto Libor Pošta

Právě v tuto dobu jsou v plném květu rododendrony, azalky a čarověníky, a pokud chcete, aby výrazné barvy květů těchto oblíbených zahradních keřů vytvářely na vaší zahradě nádhernou barevnou kompozici, měli byste co nejdříve navštívit zahradnictví, kde si můžete vybrat z bohaté nabídky těchto okrasných keřů.

Jejich bohatý sortiment nabízejí v Zahradnictví Lístek, hned vedle známé ředhošťské tržnice, a mnozí návštěvníci sem budou vážit cestu i z jiného důvodu - v místním rozáriu začínají nakvétat keříkové, ale i stromkové růže. A jejich květy jsou opravdu čarokrásné... Není divu, sazenice růží totiž nepocházejí z nějakého zahradnického velkoskladu, ale jde o vlastní výpěstky majitele zahradnictví, který se jejich šlechtění věnuje již dlouhá léta.

Velký zájem je i o další okrasné stromky a keře. V ředhošťském zahradnictví si můžete zakoupit například Clematis, okrasné jabloně, Spirea, Ligustrum, dřišťál, vrbičky převislé i asijské, a také malé skalkové, ale vzrostlejší jehličnany. Tyto okrasné dřeviny prodávají v malých kontejnerech. Každého návštěvníka Zahradnictví Lístek jistě potěší i velký výběr trvalek, kterých zde nabízejí asi 60 druhů, a také skalniček.

Zákazníci, kteří na své zahrádce místo okrasných stromků a keřů vidí raději stromy ovocné, se v Zahradnictví Lístek také zaradují. Stále zde disponují velkým počtem ovocných stromků prakticky všech druhů a i mnoha odrůd.

Ti, kdo rádi mlsají sladké plody rybízu, angreštu a malin, se jimi mohou dostatečně zásobit při letních samosběrech v areálu zahradnictví.

Jestliže se rozhodnete Zahradnictví Lístek v brzké době navštívit, měli byste znát jeho otevírací dobu. V současné době mají otevřeno v pondělí až pátek od 10. do 16. hodiny, a v sobotu a neděli od 7. do 13. hodiny. Pokud byste chtěli do známého ředhošťského zahradnictví zavítat v jinou dobu, můžete si návštěvu domluvit na tel.: 605 813 596.


Libor Pošta
12. 07. 2019, 16:52


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Vladislav
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

45.10%

Spíše ano
graf

17.45%

Spíše ne
graf

14.05%

V žádném případě
graf

23.40%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2000
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát