Kliknte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 19. ledna 2021 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

AutoVelvex – autobazar v Pražské ulici jede dál!

Kliknutím zvětšit
Autobazar v Pražské ulici ve Slaném. Foto Ladislav Brindzej

Autobazar „u kolejí“ v Pražské ulici ve Slaném změnil jméno na AutoVelvex. Rádi bychom Vás seznámili s nabízenými službami, které zůstaly nadále na stejné, stále na velmi profesionální úrovni.

Autobazar AutoVelvex nabízí prodej osobních i užitkových automobilů. Specializujeme se na vozidla zakoupené v České republice, ideálně po prvním majiteli a malým nájezdem kilometrů. Vozidla, u nás nabízené, prochází předprodejní prohlídkou a kontrolou v našem smluvním autoservisu. Všechna vozidla v naší nabídce jsou tedy v naprostém pořádku a připravené sloužit novému majiteli po všech stránkách. Pokud zrovna nemáme v naší nabídce vozidlo dle Vašich představ, zastavte se u nás a my zmobilizujeme veškeré naše schopnosti a vysněné auto seženeme.

Naším cílem je zákazníka kompletně obsloužit a poradit se vším ohledně nákupu a provozu vozu. Máme pro vás připravené naprosto transparetní financování bez skrytých poplatků, velmi výhodné pojištění a mnoho dalšího. Financovat vozidlo s našimi partnery lze na dobu až 84 měsíců a s nulovou akontací. Jsme schopni Vám půjčit i na nejlevnější vozidla v naší nabídce, případně na příslušenství (pneumatiky, litá kola,...atd.) již od 5000,- Kč. Kompletní proces vyřízení spotřebitelského úvěru nezabere více jak 30 minut a s novým vozem je možné okamžitě odjet. Zapotřebí jsou pouze 2 doklady totožnosti, toť vše. Splátky Vám sestavíme na míru přesně podle Vašich potřeb a možností.

Dále vykupujeme vozidla všech značek za hotové, kde si za vozidlo přebíráme veškeré záruky a všechny formality na dopravním inspektorátu vyřešíme za Vás. Pokud chcete vyměnit svůj starý vůz za novější, nabízíme službu výkupu starého vozu jako protiúčet. Kupní cenu za starý vůz použijete jako akontaci na spotřebitelský úvěr, nebo použijete hotovost ke snížení kupní ceny novějšího vozidla.

Rádi Vám vše předvedeme ve velmi příjemném prostředí našeho autobazaru v otevírací době od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 a v sobotu od 9:00 do 15:00 hod. Telefonické dotazy zodpovíme na tel. čísle: 774 545 881 a pro ostýchavé jedince jsme na e-mailu: info@autovelvex.cz.

Pro naši kompletní nabídku automobilů a služeb navštivte naše internetové stránky www.autovelvex.cz.

Těší se na Vás kolektiv autobazaru AutoVelvex.08. 06. 2015, 17:15


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Ilona
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

45.01%

Spíše ano
graf

17.45%

Spíše ne
graf

14.06%

V žádném případě
graf

23.48%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2006
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát