Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 29. ledna 2023 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Nová výstavba ve Slaném a okolí

Kliknutím zvětšit
Řadové domy Smečno.

Nízká sazba hypotéčních úvěrů, větší poptávka po nemovitostech a malá nabídka na trhu, to vše jsou faktory, které v poslední době rozhýbaly výstavbu nových projektů nejen v Praze a dalších velkých městech, ale i u nás na Slánsku. Po dlouhé době, kdy ve Slaném nová výstavba domů a bytů poněkud stagnovala, je v současné chvíli pro klienty ve výstavbě několik zajímavých projektů, které „Slaňákům“ nabídnou nové možnosti bydlení. Jako realitní kancelář máme radost, že můžeme být u toho a tyto projekty sledovat a koordinovat již od prvních příprav. Od přípravy k realizaci projektu, to jsou vždy zhruba dva roky, než se může „kopnout do země“ a v této fázi domlouváme s investory jednotlivých projektů vhodné dispoziční členění, výměry a cenové nastavení, tak, abychom správně reagovali na poptávku Vás, klientů. Těší nás, že Vám prostřednictvím Slánských listů můžeme některé projekty představit.

Jako první je projekt rodinných domů přímo ve Slaném, v lokalitě Na hrášku - Domy Slaný Exclusive.

Tento projekt je exclusivní především velkorysou dispozicí domu 5+kk, kdy s garáží má dům užitnou plochu 176 m2 a minimální velikost zahrady je 444 m2. Tento projekt je naplánovaný ve dvou etapách, kdy v první etapě se realizuje 5 rodinných domů a v druhé pak osm. Díky příznivé cenové strategii, kdy za dům s pozemkem byla nastavená cena 4,5 mil. Kč, bylo prvních 5 domů zarezervováno během 14 dnů. Momentálně se z první etapy budou kolaudovat dva domy a další tři jsou v plánu dokončit do konce roku 2017. Druhá etapa bude probíhat v roce 2018.

Dalším projektem výstavby domů, který se nachází v okolí Slaného, je projekt Řadové domy Smečno, kde je připraveno celkem osm rodinných domů, také ve dvou etapách – v každé etapě jsou čtyři domy. Momentálně je ve výstavbě první etapa, která je ve fázi hrubé stavby. Plánované dokončení této etapy je do konce roku 2017. Dispozice těchto domů je 4+kk, kdy užitná plocha domu je 98 m2 a k domu patří ještě i kryté garážové stání. Benefitem tohoto projektu je bezesporu zajímavá lokalita „za školou“, která poskytuje dobrou adresu v hezké zástavbě rodinných domů.

Zajímavým projektem bude i výstavba čtyř dvojdomů ve Studeněvsi, která bude zahájená ještě v letošním roce.

Na zvýšenou poptávku klientů reagují i menší investoři a rostou tak další novostavby v okolí Slaného – ať už dvojdům v Kladně Švermově, který je již zcela dokončen, nebo plánovaná výstavba dvojdomu ve Zlonicích a v Želevčicích u Slaného.

Co se týká výstavby bytů, po kterých je v posledních dvou letech ve Slaném velká poptávka, rádi bychom Vám představili projekt rezidenčního bydlení ve Slaném „Byty U parku“, kde v rámci tohoto projektu vznikne 40 bytů o velikostech 1+kk až 4+kk, kdy největším benefitem tohoto rezidenčního bydlení jsou vzdušné a prostorné interiéry a výměry bytů od 74m2. K bytům 3+kk a 4+kk bude parkovací stání zdarma a nadstandardem tohoto projektu je prodej bytových jednotek včetně kuchyňské linky. Do konce tohoto roku budou k dispozici první 4 bytové jednotky.

Jak se Vám nové projekty líbí?

Pokud právě i Vy hledáte nové bydlení a by bylo potřeba doplnit další informace k jednotlivým projektům, rádi se Vám budeme věnovat v naší kanceláři, kde máme k dispozici podrobnější dokumentaci (půdorysy, výměry) a také Vás seznámíme s aktuální nabídkou ještě volných domů či bytů.

Jana Kučerová
28. 08. 2017, 12:30


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Robin
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.20%

Spíše ano
graf

17.80%

Spíše ne
graf

15.38%

V žádném případě
graf

23.61%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2685
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát