Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 27. ledna 2021 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

AUTO SLANÝ JE ZPĚT, A TO V KNOVÍZI!

Kliknutím zvětšit

Autobazar Auto Slaný pamatujeme na Pražské ulici ve Slaném do začátku roku 2014, odkud se na určitou dobu odmlčel do Plzně, ale myšlenka, že se vrátí opět do Slaného, nikdy neumřela. Naopak, bylo to jasné i ve chvíli, když už „opouštěl“ Slaný. Ale v tu chvíli to bylo jediné možné řešení, jak se posunout dál, nasbírat nové zkušenosti, dokázat nabídnout vždy víc a dokonce i začít natáčet vlastní televizní pořad o testování ojetých, ale i nových vozů. Ale bylo jasné, že návrat nebude úplně jednoduchý, protože byla nutná změna provozovny.

Auto Slaný pamatujeme ve Slaném jako velmi dobře fungující a solidní autobazar víc než 6 let. Co byl tedy ten hlavní důvod to ve Slaném opustit?

Rád se posouvám dál a v roce 2013 přišla nabídka stát se polovičním majitelem a jednatelem jednoho z největších autobazarů v Plzeňském kraji. První rok jsem myslel, že zvládnu jak Slaný, tak i Plzeň. Ale jak už to bývá zvykem, když člověk sedí jedním zadkem na dvou židlích, tak podle toho vypadá i výsledek. Ve Slaném jsem dělal jen ty nejnutnější věci a časem začala upadat kvalita celého provozu a já chtěl mít samozřejmě vše pod kontrolou. Tak jsem se rozhodl Auto Slaný přestěhovat do Plzně a spojit se s velkým autobazarem ACP car s.r.o. pod společným názvem Autocentral. A to se v tu dobu i hodilo, protože jsme potřebovali finanční prostředky, nebo vozy, abychom zaplnili prodejní plochu, která činí 150 vozů.

Nebyl to trochu krok do neznáma a do určité nejistoty opustit „rozjetou“ firmu a pustit se do něčeho nového?

Nebyl to krok do neznáma, ale jen do té určité nejistoty. Ale věřil jsem tomu. Samozřejmě nějakou dobu trvalo, než jsme se sladili, našli a sestavili dobrý tým lidí, nastavili všechny procesy, a dále jsme upravovali, vymýšleli, zkoušeli. Ale během určité doby se to podařilo, stabilizovalo a nyní už to „jede“ v těch správných kolejích.

A nebyl tedy potom další nejistý krok vrátit se do Slaného a začít zde znovu?

Ano. Do určité míry byl. Ale jak jsem už říkal, rád se posouvám dál a chci být lepší než konkurence. A tak zkouším nové věci. Věděl jsem, že když se vrátím zpět, tak to musí být něčím zajímavé a jiné. A to se, myslím, splnilo. A hlavně, jsem rodilý Slaňák, žiji tu celý život, mám k tomuto místu vztah a nechtěl jsem do smrti jezdit téměř denně do práce 110km.

Zmiňoval jste televizní pořad. Řekněte nám něco k tomu blíž. Kde to natáčíte, co, s kým, kde to můžeme vidět?

Televizní pořad se jmenuje Autocentral, natáčíme ho na Plzeňsku spolu s moderátorem Mírou Hejdou a vysílá se na ZAK TV a následně na youtube a webových stránkách autocentral a autoslany.cz. Pořad „děláme“ již přes 3 roky, máme odvysíláno přes 100 dílů a myslím, že se stává stále populárnější. Jedná se desetiminutová videa, kde testujeme zpravidla ojetá bazarová auta, říkáme klady, zápory, na co si dát pozor, ale často si s určitých aut děláme srandu, občas je zničíme a bereme to spíše úsměvnou a vtipnou formou, aby se na to rád podíval i člověk, (nebo žena), kterého až tak nezajímají detailní technické parametry atd. Vlastně každé auto a díl má svůj malý příběh.

Jak Vás to napadlo udělat takový pořad o autech a jak jste přišel právě na Míru Hejdu?

Myšlenka udělat něco takového se mi honí hlavou už dlouho, protože nic takového nebylo. Buď to jsou dlouhé pořady, nebo moc technicky zaměřené. Nebo se testují jen nová auta atd. A televizní svět, nebo svět před kamerou byl pro mě španělská vesnice. A jednou se v Autocentralu objevil Míra Hejda, kterého jsem v té době vůbec neznal, jen z TV obrazovek, a sháněl nějaké auto. Tak jsme byli nějakou dobu v kontaktu a začali se bavit víc a víc, a tak jsem mu řekl, jaký nápad mi leží v hlavě, a on na to řekl: „Tak jo. Tak to uděláme, to je dobrý.“ A bylo. Míra natáčí více televizních pořadů a před kamerou je jako doma. Dodal tým lidí a začali jsme. Oba nás to dodnes baví a nejsme už jen parťáci před kamerou, ale stali se z nás dobří kamarádi a máme spoustu společných úsměvných zážitků. Ale vraťme se zpět ke slánské, respektive knovízské provozovně...


Provozovna Auto Slaný

Co nás tedy v nové provozovně čeká nového a kde přesně nyní sídlíte?

Sídlíme přímo v Knovízi, naproti „Hospodě Na Mýtince“ v oploceném areálu. Prodejní místo je kompletně nově zrekonstruováno a auta prodáváme v nové kryté hale ve stylu nového autosalonu. V zimě nebudou auta pod sněhem, nebo zamrzlá a v létě nejsou rozpálená, a prohlížíte je v chládku. Naprosto bezproblémově zde zaparkujete a jsou zde i ideální silnice na vyzkoušení vozu s malým provozem. Dbáme hodně na detaily a chceme, aby i člověk, který si kupuje „levné“ auto, měl podobné podmínky a pocit, jako kdyby si kupoval nový vůz v autosalonu. Prodáváme běžné vozy za „lidové“ ceny. Všechny vozy procházejí předprodejním servisem a jsou prvotřídně vyčištěné. Z žádným z našich vozů nemusíte hned jezdit do servisu a řešit výměnu oleje, kontrolu brzd, náprav atd. Vše, co je potřeba, je od nás uděláno.

Jaké všechny služby vlastně nabízí Auto Slaný?

Jako priorita je samozřejmě prodej a výkup kvalitních a prověřených vozů. Dále pak protiúčet, komplexní pojištění, finanční služby – úvěry a hlavně prodlouženou záruku vozu až na 3 roky! Dále provozujeme půjčovnu mikrobusů VW Caravelle. K našim vozům dostáváte zdarma povinnou výbavu, jako výstražný trojúhelník, novou platnou lékárničku, výstražnou vestu, sadu žárovek a ke každému vozu dárek, který uspokojí i vaše chuťové buňky. To vše vás čeká v příjemné nové kanceláři s šálkem výborného čaje, nebo kafe, s lehkým občerstvením. Veškeré podrobnosti najdete na: www.autoslany.cz.


Půjčovna mikrobusů

Zmínil jste půjčovnu mikrobusů, o které jsme se již bavili v minulém vydání Slánských listů. Pojďme to ještě krátce shrnout. O co se přesněji jedná?

Jedná se o půjčovnu komfortních 9timístných vozů (mikrobusů). Nabízíme pouze vozy VW Caravelle v prodloužených verzích, tak aby byl zaručen dostatek místa na zavazadla pro celou posádku vozu. Vozy mají zároveň poměrně bohatou komfortní výbavu, včetně kompletního rozvodu klimatizace a topení pro všechny pasažéry. Vozy jsou prvotřídně pojištěné, a to bez spoluúčasti! Dále pak asistenční služby, jako např. chybné natankování, zamknutí si klíčů ve voze, příjezd mechanika, v případě větší opravy nocleh pro celou posádku vozu a další. To vše platí i v zahraničí, kde je navíc i tlumočení a právní pomoc. A opakuji, to vše bez spoluúčasti! Tady si troufnu říci, že toto nabízíme, jako jedni z mála. Tyto vozy využívají firmy pro firemní účely a akce, nebo rodiny a party lidí na dovolenou v létě i v zimě. Podrobné info najdete na: www.caravellerent.cz.


Libor Pošta
08. 11. 2016, 12:18


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Otýlie
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

45.03%

Spíše ano
graf

17.40%

Spíše ne
graf

14.07%

V žádném případě
graf

23.51%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2012
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát