Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 29. ledna 2023 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Nabízejí 100 procent čerstvého masa z českých chovů!

Kliknutím zvětšit
Design slánské prodejny byl v září letošního roku zcela přeměněn. Foto Libor Pošta

Pokaždé, kdy vstoupím do prodejny masa a uzenin ve Slaném, kterou v síti Novák maso – uzeniny již dlouhá léta poblíž kruhového objezdu provozuje její franšízový partner Milan Kuchta, jsem zvědav, co se zde změnilo od mojí poslední návštěvy. A nyní, když moje kroky opět směřovaly ke vchodu do této zákazníky velmi oblíbené prodejny, jsem tušil, že nové, graficky zdařilé logo této obchodní sítě, která se krásně vyjímá nejen nad vchodem do prodejny, nebude jedinou plochou, prostřednictvím které se provozovatel prodejen ve Slaném, na Kladně a v Litoměřicích snaží širokou zákaznickou veřejnost na něco podstatného či zásadního upozornit. A mé tušení bylo správné – hned po vstupu do prodejny mně do očí padla výrazná etiketa, umístěná zhruba ve středu prodejního pultu, s jasným sdělením pro zákazníky: 100 % čerstvého masa z českých chovů! A tak jsem Milana Kuchtu požádal o další informace k této řekněme prodejní strategii a ke všemu, co se v poslední době změnilo v jeho prodejnách:

- Veškeré maso, které zákazníkům nabízíte ve vašich prodejnách, pochází z českých chovů a od českých zpracovatelů. Proč jste se rozhodli naprosto eliminovat či ignorovat obchodníky, nabízející vám dovozové maso?

Protože to je k našim zákazníkům férové, a také víme, že naši lidé upřednostňují výrobky nebo produkty českého původu, a u masa a masných výrobků toto platí dvojnásob. Kvalita a čerstvost masa z českých chovů a od českých zpracovatelů je jednoznačně vyšší, než u masa dovozového. A proto jsme se rozhodli nabízet sto procent čerstvého masa z českých chovů.

- Jaké druhy masa nyní nabízíte?

Samozřejmě vepřové, hovězí, a to jen z býků, dále telecí, kuřecí, krůtí a další drůbeží maso. A vše, co zákazníci vidí v chladicích boxech našich prodejen, se narodilo, bylo odchováno a následně poraženo v ČR.

- Mohou se vaši zákazníci stále těšit na různé prodejní akce?

Ano, v síti prodejen Novák maso – uzeniny takové akce probíhají, a zákazníci mohou jejich termíny zjistit na webových stránkách. Ale zákazníci nemohou při těchto akcích očekávat, že nakoupí maso za nějaké nákupní ceny, ne-li za ještě nižší, ale koupí ho za ceny, které odpovídají kvalitě českého masa.

- Ve vašich prodejnách si zákazníci mohou zakoupit i řadu velmi chutných polotovarů. Stále je o ně takový zájem?

Zájem o naše polotovary je stále velký, a v současné době mají zákazníci největší zájem o pečenou sekanou a pečený karbanátek. Dobře se prodává i holandský řízek, kuřecí, vepřová a pikantní čína, a také masové a zeleninové rolády.

- O co je nyní největší zájem v sortimentu uzenin?

Jednoznačně o šunky a párky s vysokým podílem masa.

- Rozšířili jste nějak nabízený sortiment zboží, respektive, co si nyní u vás mohou zákazníci ještě koupit kromě masa a uzenin?

Nově jsme náš sortiment obohatili o řadu cukrářských výrobků – mini dortíků a mini zákusků, a o různé druhy chlebíčků. Tyto cukrářské výrobky a lahůdky si naši zákazníci velmi oblíbili.

- Před svatým Martinem a také před vánočními svátky jsou vaši zákazníci zvyklí na řekněme různé speciálnosti. Co budete mít pro ně připraveno v letošním roce?

Pokud k nám lidé zavítají před svatým Martinem, budeme mít pro ně připravené opravdu pěkné husy a kachny, v dostatečném množství, a před vánočními svátky se mohou těšit opět na řadu pochutin.

- Jakých pochutin?

To si zatím nechám pro sebe, ale myslím si, že naši zákazníci budou před Vánoci naší nabídkou velmi potěšeni.

- Pro vaše zákazníky vytváříte stále ty nejlepší podmínky, včetně vzhledu a vybavení prodejen. Jak jste v tomto ohledu „pokročili“ v letošním roce?

  V letošním roce, konkrétně v září, jsme kompletně zrekonstruovali slánskou prodejnu. Zcela jsme přeměnili její design, zařízení a vybavení prodejny jsme kompletně vyměnili, včetně chlazení, motorů, prodejních pultů atd. Částečně jsme zrekonstruovali i prodejnu v Kladně.

- Potřebovali byste v současné době nějak posílit váš pracovní tým?

Ano, do naší slánské, ale i kladenské prodejny bychom rádi přijali nějakého šikovného řezníka, a určitě máme zájem i o další prodavačky do našich prodejen.

Děkuji Vám za rozhovor.


Libor Pošta
07. 11. 2019, 12:28


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Robin
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.20%

Spíše ano
graf

17.80%

Spíše ne
graf

15.38%

V žádném případě
graf

23.61%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2685
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát