Kliknte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 19. ledna 2021 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Nabízejí ovocné stromky i keře okrasné

Kliknutím zvětšit
Druhů a odrůd ovocných stromků mají opravdu hodně. Foto Libor Pošta

Do Zahradnictví Lístek, nacházejícího se hned vedle známé ředhošťské tržnice, by teď měli zamířit především ti ovocnáři či zahrádkáři, kteří plánují sázení nových ovocných stromků, ale i stromků a keřů okrasných.

Pokud nyní zavítáte do ředhošťského zahradnictví, budete mile překvapeni bohatým sortimentem ovocných stromků všech druhů a mnoha známých, ale i nových odrůd, a hlavně řadou novinek. A tak zde můžete zakoupit například sendvičové broskvoně, broskvo-švestky, meruňko-švestky, japonské slivoně odrůd Dezertnaja a Rumnajana Zorka, asijské hrušky, mandloně, jeřáb černý i červený, mrazuvzdorné fíkovníky atd.

Z klasických odrůd, například slivoní, je zde k mání Althanova nebo Zelená ryngle, z jabloní Topaz, James Griewe Red, Šampion.

Majitelé zahradnictví jsou u ovocnářské a zahradnické veřejnosti zapsáni především jako pěstitelé či šlechtitelé bobulovin – rybízu a angreštu. V současné době mohou, co se týče rybízu a angreštu, nabídnout cca 30 vlastních výpěstků, ale i jejich odrůdy červeného i žlutého maliníku, jabloní, hrušní, a také keřových a stromkových růží.

V ředhošťském zahradnictví vždy objevíte něco zajímavého, a to v jakékoliv době. Teď můžete obdivovat tak trochu netradiční fialové kočičky, či krásné, bohaté květy roubovaných magnolií. Pěkný pocit z návštěvy Zahradnictví Lístek umocní i plánované úpravy tohoto zahrádkářského ráje. Paní Dvořáčková k tomu podotkla: „Proto, aby zákazníci se u nás cítili co nejlépe a měli větší přehled o všem, co zde nabízíme, se v blízké budoucnosti pustíme do zásadní změny celkového vzhledu našeho zahradnictví a i uspořádání vystavených výpěstků.“

A vůbec, jaké jsou největší přednosti redhošťského zahradnictví? Alespoň na tři upozorním. Určitě největším „tahákem“ pro ty, kteří zvažují nákup ovocných, ale i okrasných stromků a keřů, nebo i bobulovin, a nemuseli dlouho dumat nad tím, jaké zahradnictví navštíví, je skutečně velmi široký sortiment kvalitních výpěstků, které z velké části (z cca 90%) pocházejí z Česka. A to je další velké plus tohoto zahradnictví. V neposlední řadě vám i dobře poradí, a co týče pěstování angreštu či rybízu, větší znalce široko daleko nenajdete.

Další informace o nabídce Zahradnictví Lístek získáte na tel.: 605 813 596 nebo také na: www.zahradnictvi-redhost.cz

Libor Pošta
01. 04. 2020, 16:53


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Ilona
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

45.01%

Spíše ano
graf

17.45%

Spíše ne
graf

14.06%

V žádném případě
graf

23.48%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2006
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát