Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pátek 25. září 2020 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Den Stavební chemie Slaný tentokrát 28. června 2011

Kliknutím zvětšit
V těchto prostorách proběhne další den Stavební chemie Slaný. Fotoarchiv společnosti

Stavební chemie Slaný a.s., jako jeden z nejvýznamnějších českých výrobců fasádních a interiérových barev, nátěrů na dřevo, kov a beton, sanačních omítek a další stavební chemie, pro letošní sezónu připravila seriál akcí s hlavními partnery prodejny. Jelikož je stavební sezóna v plné síle, zajímalo nás, jaké zkušenosti s akcemi tohoto typu má Stavební chemie Slaný a.s. Na několik otázek nám odpověděl ředitel prodeje, Ing. Petr Mikeš, Ph.D.

Dozvěděli jsme se, že připravujete další setkání.

Ano, je to tak. Rozhodli jsme se přiblížit našim zákazníkům sortiment firmy Stavební chemie Slaný a.s. zábavnější formou. Proto budeme během sezóny pořádat tato setkání, kde bude zákazníkům předváděn sortiment nabízený naší firemní prodejnou ve Slaném. Budou připraveny i názorné ukázky aplikace našich výrobků (omítek, barev, speciálních dekoračních nátěrů). A jelikož nenabízíme v naší slánské prodejně jen naše vlastní výrobky, ale snažíme se pokrýt celý sortiment související s naší produkcí, bude se každé akce účastnit některý z našich velkých subdodavatelů. První setkání s firmou SPOKAR proběhlo v květnu. Na termín 28. června připravujeme podobnou akci, tentokrát jsme ale přizvali dva dodavatele, a to firmy Austis a.s. a Motip Dupli s.r.o.

Můžete nám o těchto společnostech říci více?

Z hlediska sortimentu, který nabízíme jako doplňkový v naší podnikové prodejně, podstatná část produkce firmy Austis a.s. souvisí se stavební chemií, konkrétně s nátěrovými hmotami. Čtenáři jistě budou znát značky Eternal a Sanakryl. Ty zahrnují nátěry na dřevo, kov a také střešní krytiny. V nedávné době přišel Eternal i se specialitami, jako jsou termoizolační barvy InThermo.

Firma Motip Dupli s.r.o. na českém trhu zastupuje více značek. Čtenářům zřejmě budou nejznámější Motip, Dupli, HG a Alkyton. V sortimentu se tak objevují spreje, autolaky, tmely a autokosmetika, ale také značkou HG zastoupené prostředky na čištění povrchů všeho druhu, včetně speciálních aplikací, a prostředky na údržbu a renovaci.

Domníváme se, že naprostá většina potenciálních zákazníků již má osobní zkušenost s výrobky těchto společností, proto chceme napomoci přiřadit si výrobky ke konkrétním značkám.

Proč by se lidé na tuto akci měli přijít podívat?

Především proto, že dostanou informace od odborníků a budou si moci na konkrétní výrobky přímo sáhnout a vyzkoušet si je. Chceme tak mezi naše spotřebitele rozšířit povědomí o vlastnostech a určení některých ne úplně zažitých produktů. V neposlední řadě samozřejmě akci provází akční sleva na výrobky SCH a připravujeme tentokrát i kulinářské speciality z grilu pod taktovkou Austis a.s. My samozřejmě zkušenosti z této akce chceme zužitkovat v přiblížení prodejny klientům, úpravě sortimentu, takže návštěvníci tohoto setkání nám určitě pomohou jim naopak do budoucna nabídnout právě to, co potřebují a od nás také očekávají.

Kdy se koná tato a také příští akce?

Den se společnostmi Austis a.s. a Motip Dupli s.r.o. připadá na úterý 28. června a další akce budou následovat opět s rozestupem zhruba jednoho měsíce. Čtenáři o tom budou vždy včas informováni, aby jim některé setkání neuniklo.

Chtěl byste ještě něco vzkázat čtenářům?

Snad jen, ať se určitě v úterý 28.6., kdykoli mezi 8. a 16. hodinou, přijdou k nám do Stavební chemie podívat. Pokud se nechají nalákat i na nějakou tu masovou specialitu, tak gril bude mít správnou teplotu již od ranních hodin. Jsme si jisti, že nebudou zklamáni a určitě neodejdou s prázdnou. Parkování je zajištěno v areálu i před ním, netřeba se tedy obávat dopravních komplikací. Na všechny návštěvníky se budeme těšit, a tím nejmenším, co u nás mohou v tento den získat, je 5% sleva na všechny výrobky SCH, AUSTIS a MOTIP DUPLI.

Děkuji za rozhovor.

Redakce
14. 06. 2011, 19:24


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Andrea
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

44.86%

Spíše ano
graf

17.37%

Spíše ne
graf

14.35%

V žádném případě
graf

23.42%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1917
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát