Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 21. ledna 2021 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Buďte součástí inovativních realizací v našem regionu!

Kliknutím zvětšit
Jednatel společnosti Radovan Jirků představuje jednu ze zajímavých referenčních zakázek.

Společnost Jirků A-Z s.r.o. v našem regionu působí již více jak 25 let. Specializací této společnosti jsou elektronické systémy, a to počínaje vlastním vývojem a konče komplexní realizací uceleného řešení. Takovouto komplexní realizací je například nedávno dokončená rekonstrukce operačního střediska Městské policie Slaný.

V rámci takové to realizace bylo nutné nejprve takto rozsáhlou rekonstrukci zpracovat projekčně, a na základě tohoto projektu byly realizovány jednotlivé systémy. Mezi nejvýraznější část určitě patří monitorovací stěna, která pokrývá téměř 10 m2.

Pro tuto stěnu vytvořili inteligentní řízení zobrazení nejen městského kamerového systému, ale i ostatních kamerových systémů dohledovaných městskou policií. Další částí byla rekonstrukce pultu centrální ochrany a jeho integrace do městského kamerového systému. Zde již bylo třeba vytvořit i software, který tuto integraci zajistí a automatizuje. V rámci ergonomie museli vyřešit také sjednocení všech spravovaných systémů police do co nejjednoduššího, ale přitom funkčního a operativního systému ovládaného z operátorského pracoviště.

Na tomto příkladu je vidět, jak složité a na druhou stranu zajímavé a inovativní činnosti firma realizuje. Například na této realizaci se podílelo několik profesí počínaje techniky realizace, kteří měli za úkol zapojení všech komponent a jejich montáž. Další profese, které se zde velké míře uplatnily, byly specialisté na počítačovou a telekomunikační techniku, kamerové a bezpečnostní systémy a samozřejmě také programátoři.

Z toho je patrné, že společnost Jirků A-Z potřebuje k těmto realizacím širokou škálu profesí, a proto stále hledají nové a kvalitní spolupracovníky, a to i z řad absolventů středních škol. Těm nabízejí kreativní a inovativní práci v jejich kolektivu za zajímavé finanční ohodnocení s dalšími bonusy.

V případě Vašeho zájmu o zaměstnání ve společnosti Jirků A-Z s.r.o. neváhejte zaslat Váš životopis na email: info@jaz.cz


-rj-
17. 05. 2018, 11:13


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Slavomír
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

45.07%

Spíše ano
graf

17.43%

Spíše ne
graf

14.04%

V žádném případě
graf

23.46%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2008
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát