Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 6. prosince 2023 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Caravelle rent – půjčovna komfortních mikrobusů

Kliknutím zvětšit
Caravelle rent – půjčovna komfortních mikrobusů

„Myšlenka udělat ne autopůjčovnu, ale pouze půjčovnu 9ti místných vozů, neboli mikrobusů se mi honila hlavou víc než rok. Ještě loni jsem nakoupil čtyři vozy VW Caravelle. Jenže jsem opět narazil na problém s časem. Na konci loňského roku přišel i nápad znovu oživit, vylepšit a rozjet Auto Slaný. Takže, tenkrát ještě projekt, Caravelle rent šel stranou a veškerá energie směřovala k vybudování prvotřídního prodejního místa ojetých vozů. A projekt Caravelle rent byl kompletně hotov na konci letošního léta. Rád dělám věci trochu jinak, a pokud to do posledního detailu není podle mých představ, tak službu nenabízím. Ale teď máme co nabídnout,“ dodává optimisticky naladěný Jiří Hruška.

- Pojďme to vzít tedy od základu. Jaké vozy nabízíte a kolik jich aktuálně máte k dispozici?

Máme pouze vozy VW Caravelle v prodloužených verzích, v 9ti místném provedení. V tuto chvíli nabízíme k pronájmu pět těchto vozů.

- Proč právě jen vozy VW Caravelle?

VW Caravelle patří bezpochyby k těm nejkomfortnějším a nejlíp řidičsky ovladatelným vozům ve své třídě. Vozy mají silné motory, různé uspořádání sedadel (3-3-3 nebo 2-2-2-3) a hlavně ještě dostatek místa pro zavazadla 9ti členné posádky. I na hory, když vezete pro všechny lyže a veškerou výbavu (jako kartony piv apod.), tak nepotřebujete rakev na střechu, nebo malý přívěs.

- Jak jsou vozy vybaveny? Je něco extra na výbavě těchto vozů?

Ani ne. Každopádně Caravelle není běžná dodávka. Vozy nejsou úplně identické, ale nabízí to, co běžný, slušně vybavený osobák. ABS, ESP, airbagy, min. 2x isofix, rádio, vše v elektrice, palubní počítač, tempomat, okenní clony, parkovací senzory atd. Ale hlavně mají všechny vozy rozvod klimatizace a topení pro všechny pasažéry, čili pro všechny řady sedadel!

- Jak jsou vozy pojištěny a jakou má klient spoluúčast?

Pojistka je věc, na kterou kladu velký důraz. Vozy jsou pojištěny kompletně, včetně řady doplňkových připojištění. To znamená povinné ručení, havarijní pojištění, vandalismus a odcizení je samozřejmostí. Samozřejmostí už ale není, že tohle vše je bez jakékoliv spoluúčasti. Dále pak je pojištěno chybné natankování, zamknutí si klíčů ve voze, příjezd mechanika, v případě větší opravy nocleh pro celou posádku vozu a další. To vše platí i v zahraničí, kde je navíc i tlumočení a právní pomoc. A opakuji, to vše bez spoluúčasti!

- Kdo je pro vás hlavní cílová klientela?

Z velké části ji tvoří různé firmy, které vozy využívají na cestování za obchodem, nebo firemní akce a teambuilding, a dále pak skupiny lidí, nebo početnější rodiny, které zpravidla využívají vozy na jarní, letní, podzimní i zimní dovolené.

- Když to shrnu, jaké jsou hlavní výhody Caravelle rent před konkurencí?

Kvalitní a perfektně připravení čisté vozy, rozvod klimatizace a dostatek prostoru pro zavazadla, prvotřídní pojištění bez spoluúčasti, neomezený nájezd km, možnost pronajmutí si vozu i s řidičem, nestaráte se o čištění vozu, možnost zdarma parkování vašeho auta v době půjčení vozu v našem uzamčeném areálu, pro firmy – jsme plátci DPH, a propojení s autobazarem Auto Slaný. Takže, když se vám po vrácení vozu nebude chtít do vašeho „starého“ auta, tak ho tam můžete nechat a vybrat si rovnou jiné „nové“.

Více na www.caravellerent.cz

- lp -
20. 10. 2016, 10:06


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Mikuláš
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.39%

Spíše ano
graf

17.58%

Spíše ne
graf

15.22%

V žádném případě
graf

23.82%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2918
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát