Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 27. ledna 2021 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Skupina AVE CZ se stala strategickým partnerem Technických služeb Slaný s.r.o.

Kliknutím zvětšit
Pracovníci TS Slaný při opravě slánské komunikace.

Česká skupina AVE CZ, jeden z nejvýznamnějších subjektů v oblasti odpadového hospodářství v České republice, se stala strategickým partnerem společnosti Technické služby Slaný s.r.o. a společně s městem Slaný tak bude jako její 50% vlastník do budoucna zajišťovat její provoz a spolupodílet se na jejím řízení.

Skupina AVE CZ působí na českém trhu již od roku 1993 a její hlavní činností je poskytování komunálních služeb pro města a obce, přičemž s počtem 1,7 mil. obsluhovaných obyvatel je jedničkou na trhu (významnými zákazníky jsou např. města Praha, Brno, Plzeň, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Kladno, Kolín, Třebíč či Jindřichův Hradec). Dále zajišťuje zimní a letní údržbu veškerých komunikací, včetně městských, údržbu zeleně, sanace starých ekologických zátěží, odpadové hospodářství pro průmyslové podniky, facility management a další. Skupina AVE CZ dosáhla v loňském roce obratu téměř 4 mld. Kč a zaměstnává cca 1.700 pracovníků. Provozuje 8 skládek, 9 třídících linek a rovněž i spalovnu nebezpečných odpadů v Kralupech nad Vltavou.

„Jsme velmi potěšeni, že můžeme své služby nabídnout tak významnému městu, jako je Slaný, a velmi se těšíme na společnou spolupráci s představiteli města,“ zdůraznil Jan Fadljevič, nově jmenovaný jednatel Technických služeb Slaný. „Věřím, že občané Slaného ocení naše zkušenosti v oboru i úroveň našich služeb,“ dodal Fadljevič.

„Vstup strategického partnera do Technických služeb Slaný je významným krokem, který bude přínosem nejenom pro naši firmu, ale i pro občany města,“ zdůraznil Ing. Jiří Kučera, jednatel Technických služeb Slaný.


-jv-
30. 05. 2015, 16:00


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Otýlie
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

45.03%

Spíše ano
graf

17.40%

Spíše ne
graf

14.07%

V žádném případě
graf

23.51%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2012
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát