Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pondělí 28. listopadu 2022 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Politika na bodu mrazu

Všichni politici žijící na této planetě by měli být reprezentanty svého státu a tudíž i ti naši.Mám takový pocit, že ti naši reprezentanti ten náš celý český tým prudce potápějí. Nevím sice přesně co si myslí občané cizích zemí o našem státu a politice, ale moc bych se nedivil, kdyby Česká republika byla přiřazována k rozvojovým zemím v Africe.

Na českou politickou situaci už poukazuje mnoho zemí a to rozhodně není dobrá vizitka českého národa. Není se však čemu divit.

Zdá se mi, že politika u nás zamrzla a stále se nemůže rozjet tím správným směrem.Již několik let tuto problematiku sleduji.Od parlamentních voleb 2006, které skončily pro sestavení vlády patovým výsledkem jsem zaznamenal velký úpadek politické úrovně. Vše vyvrcholilo letošním rokem.Česká republika se 1.Ledna ujala předsednictví v EU. Vše kam jste se podívali, bylo napsáno ,,Evropě to osladíme´´.

Náš cukr byl však byl poněkud hořký. Slazení se nepovedlo. Půlroční vystoupení naší země se stalo ostudou.Vše vyvrcholilo tehdy, když Mirek Topolánek podepsal demisi vlády. Nastoupila vláda úřednická, která se ještě snažila v posledních týdnech alespoň trochu napravit naše působení. Ani tato snaha však nevymazala z očí ostatních špatný obrázek o naší společnosti.

Už několik let trvá boj mezi Mirkem Topolánkem a Jiřím Paroubkem resp. Mezi ODS a ČSSD. Tento souboj se nezastavil ani tehdy kdy se do nejvyšších křesel posadili úředníci v čele s Janem Fischerem.

Nové řádné volby do parlamentu po odložení říjnového termínu se budou konat až příští rok. Doufám, že se poté naše politická situace výrazně zlepší. Myslím si, že by si to naši občané už zasloužili.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Nekonečný souboj

David Alltman, 3.ZŠ Slaný, 9. ročník
26. 10. 2009, 13:59


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 12. Čtenáři celkem udělili: 58 bodů. Průměrný počet bodů: 4.83

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek René
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.69%

Spíše ano
graf

17.69%

Spíše ne
graf

15.06%

V žádném případě
graf

23.56%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2623
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát