Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 26. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

ŽIVOT NENÍ ŽÁDNÁ PRDEL!

Psal se rok... rok...no, to už je jedno, ale prostě byla válka. Jaká? No, to je taky jedno, jelikož každá válka stojí za hovno. Ať je to ta či ona, protože ona taková válka je děsně velká prdel. Teda ne že by to byla sranda, to ne, ale když se ocitnete ve válce, jste jednoduše v prdeli.

            Takový válečný stav, upozorňuji „válečný“, ne jiný, ten je zase o něčem jiném, i když díky jinému stavu přichází na svět občas lidé idioti, kteří přivedou zemi do toho stavu válečného, a to je pak v prdeli!

            Tak tedy, psal se rok...rok...no, to už je jedno, ale prostě byla válka. Jaká? No, to je taky jedno, a jak už dobře víte, byla to jedna z těch všech válek, co stojí za hovno, kde v tom čase válečném létaly vzduchem kulky, padaly bomby, domy, stromy, hlavy, no prostě, co stálo, to se poroučelo k zemi a vše z dálky vypadalo jako docela velkej ohňostroj, si pánbůh řekl, že už se na to nemůže koukat. Řekl si: „Už dost, tak takhle ne,“ a jak už to v takových situacích bývá, vysral se na nás.

            Teda řeknu vám, já jsem to čekal, jelikož mám takovej dojem, že to patří k tradici našeho pána boha. Ale já moc dobře vím, že to myslí dobře. Nesmíme přece zapomenout, že život není žádná prdel. Díky, Bože!!

Jan Laňka
24. 05. 2011, 15:06


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  4 b. = dobrý  3 b. = ujde  2 b. = nic moc  1 b. = slabý

Počet hlasujících: 9. Čtenáři celkem udělili: 35 bodů. Průměrný počet bodů: 3.89

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

seržant - 24. 05. 2011, 15:30:43
AUTOR
Děkuji všem za přečtení!
Omlouvám se za neslušné výrazy, ale jinak to nešlo pojmenovat!
Život není žádné pozadí, či žádná zadnice nevystihuje tak dokonale to, co tím chci sdělit. Také to není nic proti bohu. Je to prostě o lidské blbosti.
JL

Dnes má svátek Valdemar
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.25%

Spíše ano
graf

17.61%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.87%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3066
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát