Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je sobota 25. května 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Cesta v mlze

Život . To je cesta v mlze. Nikdy nevíte co se stane v budoucnosti. Čas a osud by si s ní mohly ruku podat , protože jsou stejně neúprosný a neznají cestu zpět. A právě o tom bude moje slohovka.

Jdu po silnici . Vedle chodníku jezdí auta a kamiony .Přemýšlím. Nevšímám si silnice. Zde pracuje naše slavná trojka ( cesta v mlze, osud a čas ). Určují co se stane . Připadá mi to jako kdyby ovládali můj život . „Nechte mě na pokoji !“ myslím si. Bohužel se mi můžou jenom smát. Ale přejdeme k tématu.

Přijímačky . Noční můra většiny studentů. To je pravý příklad . Právě tohle rozhoduje o naším dalším osudu. O naší budoucnosti.

 Vždyť ještě nedávno jsme šli poprvé do školy, poprvé jsme dostali domácí úkol a teď stojím před nejdůležitějším okamžikem našeho dosavadního života. A vydávám se na cestu neznámou a mlhavou ! Můžeme jenom doufat, že se z té mléčné mlhy ,která nám brání ve výhledu do dálky, naší jasná budoucnost, která nás udělá šťastnými.

Když jsem psal tuhle slohovou práci, také jsem cestoval v mlze. Nevěděl jsem dopředu co napíšu jako další větu. Ať už chceme nebo ne, cesta v mlze nás provází od narození až do smrti.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
mlhavá cesta

František Imrich, 3.ZŠ Slaný, 9. ročník
18. 11. 2009, 19:57


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 1. Čtenáři celkem udělili: 5 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Filip
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.25%

Spíše ano
graf

17.61%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.87%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3066
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát