Klikněte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 30. června 2022 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Listopadové kolo o největší literární talent vyhrála Kateřina Cibulková ze 2. ZŠ Slaný

Velký souboj o nejvyšší umístění se strhl v listopadovém kole velké Školní soutěže, která probíhá na www.slanskelisty.cz. Do posledních minut nebylo jasné, která z vedoucího tandemu Dyčková (3 ZŠ Slaný) - Cibulková (2. ZŠ Slaný) nakonec získá první místo za měsíc listopad. Ve 24 hodin, 30. listopadu, bylo rozhodnuto - první místo a finanční prémii ve výši 1.000 Kč získala Kateřina Cibulková z 9. ročníku, když dokázala během uplynulého měsíce získat od odborné poroty neuvěřitelných 824 bodů. Pouhých 20 bodů za výherkyní se umístila Alžběta Dyčková, rovněž z 9. ročníku, když o vítězství ji prakticky připravil jeden jediný nenapsaný článek (porota může za 1 článek udělit až 30 bodů). S vysokým bodovým průměrem za jeden článek (22,33 b.) však patří mezi nejlépe hodnocené autory v celé soutěži.

Kdo se stane absolutním vítězem celé soutěže a získá hlavní cenu - mobil v hodnotě 5.000 Kč dle vlastního výběru je však díky obrovské konkurenci nadále ve hvězdách. Vyhrát stále může kdokoliv ze stávajících více než 150 soutěžících, a dokonce i ten, kdo se do soutěže teprve zapojí.

Admin
01. 12. 2009, 13:34


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  4 b. = dobrý  3 b. = ujde  2 b. = nic moc  1 b. = slabý

Počet hlasujících: 5. Čtenáři celkem udělili: 25 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Katchulka33 - 25. 09. 2010, 13:22:13
Bylo to těžké
Tenkrát, když jsem vyhrála listopadové kolo jsem si velice uvědomala, že to byla spíše kvantita než-li kvalita, ale musím říci, že o to to bylo těžší. Člověk musí mít hodně nápadů, aby vůbec mohl tolik článků napsat. I když to bylo, tak jak to bylo, já byla stejně ráda, protože skoro nikdo mi nevěřil, že bych to mohla dokázat a tak jsem se hrnula za prchavým snem, aniž bych si něco takového uvědomila. Každopádně už je to za námi a já jsem jenom ráda, že takováto soutěž byla. Byl to úspěšný a výborný nápad tuhle soutěž udělat.

avlez - 02. 12. 2009, 17:49:25
pro admin
Katce samozřejmě blahopřeju,ale souhlasím s Isabelou v tom,že by se počet článků za měsíc měl opravdu omezit.Upozorňovala jsem na to od začátku a tvrdím to stále,že někteří mají skutečně hodně učení a nemohou trávit tolik času na počítači a psát.I když,jak jste tvrdili,tak jste ve spojení s některými učiteli a ti žádné připomínky nemají.Ale určitě to nejsou učitelé matematiky,dějepisu,biologie nebo třeba chemie.Nadšení jsou češtináři a učitelé výtvarné výchovy.Ať tak nebo tak,mně se soutěž líbí obsahově,tím,že oslovila spoustu dětí a jejich rodičů,ale ta honba za články už se mi líbí méně.Nemějte mi to za zlé,pouze říkám (vlastně píšu),to co cítím.

admin - 02. 12. 2009, 12:55:16
Pro Isabela a Avlez
Nemůžeme souhlasit se zpochybňováním listopadového vítězství Kateřiny Cibulkové ve Školní soutěži. Počet tématických otázek je pro každého soutěžícího omezen a je jen pouze na něm, jakou taktiku zvolí - zda jeden měsíc jich zpracuje více, či si rozvrhne psaní článků rovnoměrným způsobem. Na celkové vítězství to žádný vliv nemá. Myslím, že pravidla soutěže jsou maximálně spravedlivá. Pokud víte o lepších, napište nám je, prosím.
Kateřina Cibulková sice vyhrála v uplynulém měsíci díky většímu počtu zpracovaných článků, ale její bodový průměr přesto na jeden článek není vůbec špatný. To, že Alžběta Dyčková má mnohem lepší bodový průměr na jeden příspěvek, jí určitě (pokud nesleví) přinese vynikající umístění v celkovém pořadí a velmi pravděpodobně i v příštích měsíčních kolech. V každém případě je nutné Katce poblahopřát k listopadovému vítězství a enormní práci, která jí přinesla kýžený (a podle nás) i zasloužený úspěch.

Isabela - 02. 12. 2009, 11:37:35
Souhlasím
Souhlasím s "avlez", připadá mi, že slečna Dyčková píše mnohem lépe, ale asi to je jen náš názor. Možná by se měly změnit pravidla a měl by se stanovit počet článků na jeden měsíc, protože poté je soutěž jen o tom volném čase a ne o talentu. A každý nemůže sedět od rána do večera u počítače a psát a psát.

avlez - 01. 12. 2009, 20:40:07
Soutěž
Mohu-li napsat upřímně svůj názor,tak zvítězila kvantita nad kvalitou.
Je to škoda pro všechny,kteří nemají tolik času a bojím se aby to nebylo demotivující.Jinak je tato soutěž opravdu skvělá.Mnohdy ani netušíme co máme doma za děti.Divíme se kde se to v nich bere a jejich články nás nutí k zamyšlení a to je super.

Dnes má svátek Šárka
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

44.24%

Spíše ano
graf

17.45%

Spíše ne
graf

14.63%

V žádném případě
graf

23.68%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2441
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát