Klikněte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 5. října 2023 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Akce víčka

Ahoj děti jsem doma“.Zakřičel táta, když jako obvykle přišel domů z práce.Pojďte sem mám pro vás bojový úkol. Respektive vás chci požádat o pomoc.Víte jak mám sbírat na tábor víčka od pet flašek. Oba pokýváme s bráchou na souhlas.Tak  jsem měl dneska telefonát připomínající mi můj slib.Při své opilosti jsem slíbil,že na tábor donesu 15 tisíc víček, tak jsem vás chtěl poprosit t o pomoc.Naše pusy zůstaly otevřené a velmi těžko se nám zavíraly...Druhý den se rozjela dlouhodobá akce na téma ,,VÍČKA"!!!
   Ráno jsem vyrazila do školy a začala oběhávat spolužáky,úkol byl jasný nasbírat do konce školního roku  co nejvíce víček. Napsala jsem dokonce na  spolužáky dopis obsahující prosbu o pomoc s pomocí sbírat víčka.
 Druhý den  už někteří spolužáci začaly nosit. Jsem ráda za každé víčko,takže i za jedno. Zatím mi nejvíce víček donesl můj spolužák a kamarád David. To vždy za ním přijdu jako každé ráno k lavici a on mi  dá plnou hrst víček.Jsem mu za to moc vděčná.Za 14 dní jsme stihli nasbírat 1000 víček.Tak doufám, že to takhle půjde dál a zvládne jich nasbírat 15tisíc.
  Samozřejmě že  se do Akce ,,víčka" zapojila celá rodina.Nejlepší byla moje mamka.Tan napsala všem lidem,zákaznicím, které měla uložené v adresáři na emailu.Při tom jsi ani nevšimla že mi to poslala taky.Tak jsem ji slušně odpověděla ,že  sem to vyhlásila snad každému koho znám.
   Musím říci, že tato akce je zatím pěkně vydařená,ale nejásáme ještě ty víčka nemáme. Dokonce  chodím večer, nenápadně k popelnici plastových láhvích a tak nepozorovatelně odšroubovávám pár víček.
   Ovšem uklidňuju se tím:,,Co bych pro svého milovaného tatínka neudělala".
 


 

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Kliknutím zvětšit

Anna Rafajová, 3.ZŠ Slaný, 9. ročník
31. 01. 2010, 20:26


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 1. Čtenáři celkem udělili: 5 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Eliška
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.33%

Spíše ano
graf

17.70%

Spíše ne
graf

15.15%

V žádném případě
graf

23.81%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2864
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát