Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 18. července 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

V. A G. P. a sbírková podivnost

  Sbírku kterou bych vám zde chtěl nastínit, považuji za velmi podivnou a je možné, že po přečtení tohoto článku jinými čtenáři, nebudu sám.


Mojí sbírku zřejmě nikde nenajdete a asi ještě dlouho neuvidíte. Jestli vás napadl můj mozek, tak to je stále špatná adresa. Cesta je jinačí.

Je to můj počítač. Lidé si zde uchovávají mnoho fotografií, obrázků, písniček a spousty dalších souborů. Nikoho jsem však zatím nepotkal, kdo by měl složku pojmenovanou V. A G. P. Co tato složka znamená? Uznávám, že to není lehké. Název V. A G. P. je zkrácený výraz pro složku Věda a globální problémy. Je možné, že někteří zatím nepochopili princip mé sbírky, a proto se pokusím o objasnění.


Je to již dávno co jsem se začal více zajímat o vědu, sport, globální problémy lidstva nebo o politiku. Bylo mi vždy dosti divně, když jsem si přečetl článek a poté jsem ho zavřel. Chtěl jsem mít ty důležité informace, které mě velmi zajímaly vždy u sebe, to byl ten důvod, proč jsem založil již výše jmenovanou složku.


Pokud je to možné, tak každý den studuji na internetu nejžhavější informace z kategorie vědy a globálních problémů. Ty pro mě nejzajímavější a nejdůležitější, poté ukládám do své složky, kde se snažím vytvářet soubory, které nejlépe vypovídají a danné problematice v určitém období.


A co je mím cílem? Z všech informací, které jsem v těchto oborech posbíral, bych chtěl sepsat knížku o vývoji vědy a globálních problémů.

David Alltman, 3.ZŠ Slaný, 9. ročník
28. 02. 2010, 13:10


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 3. Čtenáři celkem udělili: 15 bodů. Průměrný počet bodů: 5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Čeněk
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.08%

Spíše ano
graf

17.75%

Spíše ne
graf

15.29%

V žádném případě
graf

23.89%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3127
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát