Klikněte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 19. června 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Od letáčků po - ....

Už jako malá jsem sbírala spoustu věcí. Například u mě byly žhavé různé letáčky. S kýmkoliv jsem šla, kamkoliv, a  byly tam různé ty prospekty, okamžitě jsem si od každého alespoň jeden vzala. Když bylo šest let a můj bráška už začínal lézt, tak přilezl ke mě do pokojíču, zapřel se o stůl a nejspodnější šuplík právě s těmi to letáčky mi otevřel a začal se jimi prohrabávat. Strašně rád strkal věci do pusy a tohle se samo nabízelo. Když jsem přišla ze školy a viděla jsem, jak můj bráška spokojeně sedí na zadku a ožužlává ty mé důležité dokumenty, chytla jsem strašný amok a začala řvát. Byly to pro mne opravdu důležité dokumenty. Teď se tomu ovšem už jenom směju. A od té doby jsem všechno dávala do vyšších vrstev mého pokoje.

Teď ale především sbírám svíčky. Není to ani nějak nucenné, že když někam jedu, hned si ji musím koupit. Je to spíše tak, že když mám narozeniny a podobně, dostávám ty svíčky. Protože jsou většinou ozdobné, a tak, tak nemám sílu je zapálit, protože nějaké jsou opravdu pěkné.

Když tak koukám po pokoji, a přemýšlím co asi tak ještě mohu sbírat, tak zjišťuji, že i ve svých 15-ti letech mám pořád plnou postel plyšáků. Většinou je tedy do postele zastýlám. Nehraju si s nimi, ale zase. Nemám sílu je vyhodit nebo dát do školek a dětských domovů. Své staré plyšáky jsem tam dala, ale tyhle mi vždy něco symbolizují. Přesně vím jaký jsem od koho dostala. Tím si vzpomenu na naše společné zážitky.

Uvidíme co budu sbírat za takových 70 let... Třeba zuby...=D

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
třeba letáčky z lékárny
Kliknutím zvětšit
různí plyšáci..=)

Klára Dundrová, 2.ZŠ Slaný, 9. ročník
29. 11. 2009, 14:23


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Příspěvek ještě nebyl hodnocen

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Květa
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.14%

Spíše ano
graf

17.72%

Spíše ne
graf

15.26%

V žádném případě
graf

23.88%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3099
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát