Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 18. července 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Kolik už jich bylo?

Ano, vážně už jich bylo tolik, že se mi to snad ani nechce počítat. Jsou to většinou – tedy většinou, snad vždycky – zpěváci, zpěvačky nebo company z muzikálů. To jsou pro mě ty největší hvězdy, ač nejsou někteří z nich skoro vůbec mediálně známí. Z těch slavnějších můžu jmenovat například Pepu Vojtka, Bohouše Josefa, Petra Muka, Jirku Korna, Honzu Révaie, Kristinu Bastienovou nebo třeba Monču Absolonovou. A té posledně zmiňované bych chtěla zasvětit tenhle článek.

Poprvé jsme se s Mončou setkala v březnu tohoto roku na srazu fanklubáků divadel Broadway a Hybernia. Na první pohled na mě velice zapůsobila, nejen svým milým úsměvem a radostí, kterou okolo sebe rozdávala, ale také svojí krásou a neskutečnou ochotou. Mileráda se mi podepsala, vyfotila se se mnou a popovídala. Po téhle akci jsem se s Mončou viděla ještě pětkrát, naposledy tuto neděli v zákulisí na muzikálu Dracula. Měla jsem to předem domluvené, že se za ní můžu stavit a měla jsem si jí v zákulisí o přestávku odchytout. Jenomže zrovna hrozně pospíchala a tak se mě zeptala, jestli tam budu i po představení. Řekla jsem jí, že určitě budu, když na mě počká, ona to slíbila odběhla.

Po přestávce jsem ještě shlédla druhou polovinu Draculy a poté jsem se z té úděsné tlačenice prorvala až ke vchodu do zákulisí. Otevřela jsem dveře, jeden milý člověk, se kterým jsem to měla domluvené, že tam můžu, mě vpustil a já už běžela za Mončou na předem určené místo. Jenže světe div se, ona na mě čekala jinde a tak trošku na mě zpoza rohu bafla. Nicméně jsem byla strašně šťastná, že jí zase vidím, můžu se s ní vyfotit , popovídat a říct jí, jak byla opět ta úžasná, nejlepší. Doufám, že se s ní zase brzo budu moci setkat a opět to setkání bude tak nádherné jako vždy.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Poprvé
Kliknutím zvětšit
Podruhé
Kliknutím zvětšit
Potřetí
Kliknutím zvětšit
Popáté

Nikola Sedloňová, 2.ZŠ Slaný, 8. ročník
20. 10. 2009, 19:23


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 14. Čtenáři celkem udělili: 47 bodů. Průměrný počet bodů: 3.36

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Čeněk
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.08%

Spíše ano
graf

17.75%

Spíše ne
graf

15.29%

V žádném případě
graf

23.89%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3127
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát