Klikněte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 6. prosince 2023 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Hvězda vs. hvězda

Setkání s hvězdou je pro mě zase pojmem dosti širokým. Já osobně, jsem se třeba ještě s žádnou hvězdou nesetkala, popravdě vůbec nevím, jak se vůbec dá setkat se s hvězdou, snad zázrakem. Setkala jsem se se spoustou celebrit a vyjmenovávat je zde, by bylo asi zbytečné. Byli bychom tu do rána a po tom určitě nikdo netouží. Proč se slavným lidem říká hvězdy? Vždyť pod slovem Hvězda, si představím zářící světélko na nebi, třeba jedno z miliard, nebo celou oblohu posetou hvězdami. Představím si něco výjimečného. Mnozí slavní lidé opravdu výjimeční jsou, ale ne tím jak krásně září, ale svým talentem.

Jednou bych se třeba s takovou Hvězdou i setkat chtěla. Zřejmě by to nebylo marné. Vždyť i princ Velen v pohádce Princ a Večernice se setkával s Hvězdou a kromě hubiček , které mu dala, vznikla také jedna velká láska. Nevím, stojím asi nohama pevně na zemi na to, abych se domnívala, že nás opravdu Hvězda může navštívit v podobě člověka, ale třeba to jde. Uvažoval o tom již někdo? Myslím že se zkoumá mnoho věcí, ale tohle asi nikoho ještě nenapadlo. Možná je to zbytečnost, ale co když Hvězdy se na nás opravdu z oblohy dívají? Co když by nám chtěli něco říct? Je to asi tak stejně nepochopitelné jako posmrtný život, nikdo to nedokáže vysvětlit a nikdo neví jak to vlastně všechno bude.

Po celém světě jsou hvězdy. Kdekoliv se zadíváme na noční oblohu, uvidíme alespoň pár Hvězd, pokud je nepřekryjí městská osvětlení, což je mnohdy škoda. Po celém světě jsou i celebrity, jak my nazýváme ,, hvězdy“  a články v bulváru typu: Kdo, kde, s kým a jak  nepřekryje nic, není to zajímavé? Hvězdy na nebi, jsou často překrývány osvětlením, ale životy celebrit známe do detailu, proč je taky někdo nepřekryje?

Fotografie:

Kliknutím zvětšit
Nejjasnější Hvězdy

Květa Cinglová, Gymnázium Slaný, 2. ročník
03. 11. 2009, 14:56


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 8. Čtenáři celkem udělili: 31 bodů. Průměrný počet bodů: 3.88

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Mikuláš
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.39%

Spíše ano
graf

17.58%

Spíše ne
graf

15.22%

V žádném případě
graf

23.82%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2918
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát