Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pondělí 20. listopadu 2017 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Nejúspěšnější žáci a studenti dle hodnocení odborné poroty od začátku soutěže

 Jméno a příjmeníŠkola, ročníkBodyPrůměrPřísp.Hodn.
1.Kateřina Helena
Oslejšková
Gymnázium Slaný
2. ročník
3079 b.24,83 b.124124x
2.Alžběta
Dyčková
3.ZŠ Slaný
9. ročník
2475 b.23,80 b.104104x
3.Kateřina
Cibulková
2.ZŠ Slaný
9. ročník
2469 b.21,10 b.117117x
4.Lada
Dvořáková
3.ZŠ Slaný
9. ročník
2112 b.22,47 b.9494x
5.Isabela
Moravcová
Gymnázium Slaný
3. ročník
1752 b.24,33 b.7272x
6.Michaela
Hrabánková
3.ZŠ Slaný
5. ročník
1398 b.15,89 b.8888x
7.Nikola
Sedloňová
2.ZŠ Slaný
8. ročník
1326 b.23,68 b.5656x
8.Václav
Minařík
2.ZŠ Slaný
8. ročník
1293 b.19,01 b.6868x
9.Helena
Kalašová
OA Slaný
2. ročník
1249 b.21,91 b.5757x
10.David
Alltman
3.ZŠ Slaný
9. ročník
1053 b.21,49 b.4949x
11.Klára
Dundrová
2.ZŠ Slaný
9. ročník
957 b.21,27 b.4545x
12.Barbora
Cimrmanová
3.ZŠ Slaný
5. ročník
899 b.13,22 b.6868x
13.František
Imrich
3.ZŠ Slaný
9. ročník
845 b.18,78 b.4545x
14.Květa
Cinglová
Gymnázium Slaný
2. ročník
842 b.23,39 b.3636x
15.Lucie
Duongová
Gymnázium Slaný
1. ročník
516 b.21,50 b.2424x
16.Vojtěch
Kašpar
Gymnázium Slaný
9. ročník
508 b.23,09 b.2222x
17.Tereza
Lišková
2.ZŠ Slaný
8. ročník
440 b.20,95 b.2121x
18.Matěj
Stahl
ZŠ Pchery
9. ročník
384 b.14,22 b.2727x
19.Jan
Čermák
ZŠ Pchery
9. ročník
259 b.16,19 b.1616x
20.Martina
Jurčíková
3.ZŠ Slaný
9. ročník
251 b.20,92 b.1212x
21.Kateřina
Horníková
OA Slaný
4. ročník
217 b.24,11 b.99x
22.Zuzana
Sušánková
3.ZŠ Slaný
9. ročník
210 b.17,50 b.1212x
23.Anna
Rafajová
3.ZŠ Slaný
9. ročník
201 b.20,10 b.1010x
24.Nikola
Husníková
3.ZŠ Slaný
7. ročník
188 b.17,09 b.1111x
25.Jasmin
Ježková
Gymnázium Slaný
1. ročník
182 b.22,75 b.88x
26.Gabriela
Rutynová
2.ZŠ Slaný
9. ročník
173 b.19,22 b.99x
27.Anna
Barochová
Gymnázium Slaný
3. ročník
160 b.22,86 b.77x
28.Jan
Klempíř
3.ZŠ Slaný
9. ročník
134 b.19,14 b.77x
29.Lenka
Homolková
3.ZŠ Slaný
9. ročník
129 b.18,43 b.77x
Václav
Herman
OA Slaný
4. ročník
129 b.25,80 b.55x
31.Jan
Bartoš
ZŠ Zvoleněves
8. ročník
114 b.22,80 b.55x
katka
stříbrná
2.ZŠ Slaný
6. ročník
114 b.5,70 b.2020x
33.tereza
slezáková
2.ZŠ Slaný
6. ročník
105 b.17,50 b.66x
34.Hana
Drbalová
Gymnázium Slaný
3. ročník
103 b.20,60 b.55x
35.Kateřina
Hrbková
Gymnázium Slaný
7. ročník
99 b.14,14 b.77x
36.Patricie
Vokalová
2.ZŠ Slaný
9. ročník
97 b.24,25 b.44x
37.Jirka
Švec
ZŠ Smečno
8. ročník
95 b.19,00 b.55x
38.Štěpán
Stahl
ZŠ Pchery
9. ročník
87 b.9,67 b.99x
39.Anna
Štěpánková
Gymnázium Slaný
4. ročník
85 b.17,00 b.55x
40.Monika
Muráková
ZŠ Zlonice
9. ročník
84 b.21,00 b.44x
41.Kristýna
Dušáková
3.ZŠ Slaný
8. ročník
81 b.16,20 b.55x
42.Tomáš
Vlasatý
Gymnázium Slaný
2. ročník
75 b.25,00 b.33x
Vojtěch
Krunt
ZŠ Zvoleněves
9. ročník
75 b.18,75 b.44x
44.Linda
Hartmanová
2.ZŠ Slaný
9. ročník
74 b.18,50 b.44x
45.hana
dobnerová
2.ZŠ Slaný
8. ročník
72 b.18,00 b.44x
Zuzana
Kulichová
Gymnázium Slaný
2. ročník
72 b.24,00 b.33x
47.Martina
Hořejší
2.ZŠ Slaný
9. ročník
71 b.23,67 b.33x
48.Lenka
Brtinská
Gymnázium Slaný
2. ročník
70 b.23,33 b.33x
Markéta
Zelenková
OA Slaný
3. ročník
70 b.23,33 b.33x
50.Alena
Garguláková
Gymnázium Slaný
2. ročník
68 b.22,67 b.33x
51.Zuzana
Kunčíková
2.ZŠ Slaný
9. ročník
67 b.22,33 b.33x
52.Eliška
Dvořáková
2.ZŠ Slaný
7. ročník
66 b.11,00 b.66x
53.Wendula
Kučerová
3.ZŠ Slaný
9. ročník
64 b.16,00 b.44x
54.Kateřina
Rochlová
2.ZŠ Slaný
7. ročník
63 b.21,00 b.33x
55.Aleš
Skružný
ZŠ Pchery
9. ročník
61 b.7,63 b.88x
56.Stanislav
Kučera
Gymnázium Slaný
8. ročník
57 b.14,25 b.44x
Barbora
Kruntová
ZŠ Zvoleněves
6. ročník
57 b.19,00 b.33x
58.Karel
Vokřál
2.ZŠ Slaný
7. ročník
53 b.17,67 b.33x
59.Jan
Fiala
Gymnázium Slaný
7. ročník
51 b.10,20 b.55x
60.Radka
Kozáková
OA Slaný
4. ročník
49 b.24,50 b.22x
Lucie
Koderyčová
ZŠ Zlonice
8. ročník
49 b.24,50 b.22x
62.Lucka
Jiránková
OA Slaný
4. ročník
48 b.24,00 b.22x
Miroslav
Tuček
2.ZŠ Slaný
9. ročník
48 b.24,00 b.22x
Lenka
Hadravová
OA Slaný
4. ročník
48 b.24,00 b.22x
Anezka
Chroustova
Gymnázium Slaný
7. ročník
48 b.24,00 b.22x
Vladimír
Turtev
OA Slaný
4. ročník
48 b.24,00 b.22x
Denisa
Kubalova
3.ZŠ Slaný
9. ročník
48 b.24,00 b.22x
68.Kateřina
Beznosková
OA Slaný
4. ročník
47 b.23,50 b.22x
69.Lucie
Kopalová
Gymnázium Slaný
7. ročník
46 b.11,50 b.44x
Eva
Blahotová
OA Slaný
4. ročník
46 b.15,33 b.33x
Kateřina
Lišková
ZŠ Pchery
9. ročník
46 b.15,33 b.33x
Lucie
Češková
OA Slaný
1. ročník
46 b.15,33 b.33x
73.Pavla
Zehlerová
OA Slaný
4. ročník
45 b.22,50 b.22x
Kristina
Mičková
OA Slaný
4. ročník
45 b.22,50 b.22x
75.Sabina
Laksarová
OA Slaný
4. ročník
43 b.21,50 b.22x
Veronika
Cháňová
OA Slaný
1. ročník
43 b.21,50 b.22x
Veronika
Dittrichová
ZŠ Pchery
9. ročník
43 b.14,33 b.33x
Kateřina
Mesárošová
Gymnázium Slaný
3. ročník
43 b.21,50 b.22x
79.Pavla
Koutna
3.ZŠ Slaný
5. ročník
42 b.7,00 b.66x
80.Lucie
Trýblová
OA Slaný
1. ročník
41 b.13,67 b.33x
Vojta
Brtinský
Gymnázium Slaný
2. ročník
41 b.20,50 b.22x
Adéla
Bundová
OA Slaný
4. ročník
41 b.20,50 b.22x
83.Vojta
Kučera
OA Slaný
4. ročník
39 b.19,50 b.22x
84.Martina
Kroutilová
ZŠ Zlonice
9. ročník
38 b.19,00 b.22x
85.Michaela
Grundová
1.ZŠ Slaný
8. ročník
37 b.18,50 b.22x
86.michal
fordos
ZŠ Pchery
9. ročník
36 b.7,20 b.55x
Ilona
Bílková
OA Slaný
1. ročník
36 b.12,00 b.33x
88.Daniel
Kurasiewicz
ZŠ Zvoleněves
8. ročník
34 b.17,00 b.22x
Barbora
Kruntová
ZŠ Zvoleněves
6. ročník
34 b.11,33 b.33x
90.František
Holub
ZŠ Zvoleněves
8. ročník
33 b.11,00 b.33x
eliška
fialová
2.ZŠ Slaný
8. ročník
33 b.16,50 b.22x
Karel
Dulovec
ZŠ Zvoleněves
7. ročník
33 b.8,25 b.44x
93.Tereza
Kosová
2.ZŠ Slaný
7. ročník
32 b.4,57 b.77x
94.Jan
Hájek
ISŠ Slaný
3. ročník
31 b.15,50 b.22x
95.Nikola
Landsdorfová
Gymnázium Slaný
7. ročník
30 b.15,00 b.22x
96.marek
žák
3.ZŠ Slaný
7. ročník
27 b.6,75 b.44x
97.Tomáš
Kalina
Gymnázium Slaný
2. ročník
26 b.13,00 b.22x
Nikola
Čejková
2.ZŠ Slaný
9. ročník
26 b.26,00 b.11x
99.Veronika
Čechová
OA Slaný
1. ročník
25 b.25,00 b.11x
Lucie
Šedová
ZŠ Zlonice
9. ročník
25 b.25,00 b.11x
michaela
snakova
ZŠ Zvoleněves
7. ročník
25 b.25,00 b.11x
Zuzana
Babičková
2.ZŠ Slaný
9. ročník
25 b.25,00 b.11x
103.Zbyněk
Kindl
2.ZŠ Slaný
9. ročník
24 b.24,00 b.11x
Dominik(Names) :P
Novák
2.ZŠ Slaný
9. ročník
24 b.24,00 b.11x
Lucie
Dryáková
2.ZŠ Slaný
9. ročník
24 b.24,00 b.11x
Veronika
Vránová
ISŠ Slaný
2. ročník
24 b.24,00 b.11x
Sára
Jandová
3.ZŠ Slaný
7. ročník
24 b.24,00 b.11x
Karolína
Lindová
2.ZŠ Slaný
9. ročník
24 b.24,00 b.11x
Lucie
Piedová
Gymnázium Slaný
2. ročník
24 b.24,00 b.11x
Zuzana
Beránková
ZŠ Zlonice
9. ročník
24 b.24,00 b.11x
Veronika
Koderová
OA Slaný
4. ročník
24 b.24,00 b.11x
Markéta
Holubovská
Gymnázium Slaný
7. ročník
24 b.24,00 b.11x
113.Robert
Horvath
ZŠ Zlonice
6. ročník
23 b.23,00 b.11x
Kristýna
Bláhová
Gymnázium Slaný
7. ročník
23 b.23,00 b.11x
Jana
Řezáčová
OA Slaný
4. ročník
23 b.23,00 b.11x
Ivana
Orlová
OA Slaný
1. ročník
23 b.23,00 b.11x
Filip
Kolařík
ZŠ Smečno
9. ročník
23 b.23,00 b.11x
Jitka
Čepeláková
OA Slaný
4. ročník
23 b.23,00 b.11x
Klára
Snopová
OA Slaný
4. ročník
23 b.23,00 b.11x
120.Tereza
Koutná
ZŠ Zlonice
9. ročník
22 b.22,00 b.11x
Jonáš
Hájek
Gymnázium Slaný
7. ročník
22 b.22,00 b.11x
Lukáš
Kerpl
ZŠ Pchery
9. ročník
22 b.22,00 b.11x
Lukáš
Plaček
ZŠ Smečno
8. ročník
22 b.11,00 b.22x
Dorota
Janžurová
Gymnázium Slaný
2. ročník
22 b.22,00 b.11x
125.Jiří
Holec
OA Slaný
1. ročník
21 b.21,00 b.11x
Hana
Matoušková
Gymnázium Slaný
4. ročník
21 b.21,00 b.11x
Václav
Novotný
2.ZŠ Slaný
7. ročník
21 b.10,50 b.22x
Jana
Jungmannová
2.ZŠ Slaný
7. ročník
21 b.10,50 b.22x
Klára
Snopová
OA Slaný
4. ročník
21 b.21,00 b.11x
Renáta
Jonáková
OA Slaný
4. ročník
21 b.21,00 b.11x
Michal
Pospíchal
2.ZŠ Slaný
9. ročník
21 b.21,00 b.11x
Martina
Dlouhá
OA Slaný
4. ročník
21 b.21,00 b.11x
Josef
Toman
Gymnázium Slaný
7. ročník
21 b.21,00 b.11x
Nastˇa
Vasileva
2.ZŠ Slaný
9. ročník
21 b.21,00 b.11x
Eliška
Koderová
OA Slaný
1. ročník
21 b.21,00 b.11x
tukan
tukoš
Gymnázium Slaný
3. ročník
21 b.21,00 b.11x
Klára
Coufalová
Gymnázium Slaný
7. ročník
21 b.21,00 b.11x
Zuzana
Maříková
OA Slaný
1. ročník
21 b.21,00 b.11x
Simona
Skleničková
Gymnázium Slaný
7. ročník
21 b.21,00 b.11x
Markéta
Malcová
3.ZŠ Slaný
7. ročník
21 b.21,00 b.11x
141.Michael
Funderák
Gymnázium Slaný
7. ročník
20 b.20,00 b.11x
Tereza
Trojanová
OA Slaný
1. ročník
20 b.20,00 b.11x
Petr
Kocáb
Gymnázium Slaný
7. ročník
20 b.20,00 b.11x
Klára
Iblová
OA Slaný
1. ročník
20 b.20,00 b.11x
Michala
Žďárská
OA Slaný
4. ročník
20 b.20,00 b.11x
Kateřina
Kosová
Gymnázium Slaný
7. ročník
20 b.20,00 b.11x
147.Zuzana
Krhounková
2.ZŠ Slaný
9. ročník
19 b.19,00 b.11x
Michal
Hájek
ISŠ Slaný
1. ročník
19 b.9,50 b.22x
Karel
Poch
2.ZŠ Slaný
9. ročník
19 b.9,50 b.22x
Míša
Kočková
2.ZŠ Slaný
9. ročník
19 b.19,00 b.11x
151.Tomáš
Thun
2.ZŠ Slaný
9. ročník
18 b.18,00 b.11x
michaela
veselá
2.ZŠ Slaný
9. ročník
18 b.9,00 b.22x
Jakub
Klégr
2.ZŠ Slaný
9. ročník
18 b.18,00 b.11x
154.Kristýna
Rudolfová
2.ZŠ Slaný
9. ročník
17 b.17,00 b.11x
Dorota
Janžurová
Gymnázium Slaný
2. ročník
17 b.17,00 b.11x
Roman
Machač
ISŠ Slaný
3. ročník
17 b.17,00 b.11x
157.Adéla
Hrakalová
ZŠ Smečno
8. ročník
16 b.16,00 b.11x
jakub
prodl
ISŠ Slaný
3. ročník
16 b.16,00 b.11x
veronika
Paurová
2.ZŠ Slaný
7. ročník
16 b.8,00 b.22x
Iva
Knížková
Gymnázium Slaný
7. ročník
16 b.16,00 b.11x
Monika
Strunecká
ZŠ Zvoleněves
7. ročník
16 b.8,00 b.22x
Marek
Litva
3.ZŠ Slaný
7. ročník
16 b.16,00 b.11x
Nikola
Hořejší
ZŠ Zlonice
8. ročník
16 b.16,00 b.11x
Tomáš
Sedlmayer
ZŠ Zvoleněves
8. ročník
16 b.16,00 b.11x
David
Čerman
ISŠ Slaný
3. ročník
16 b.16,00 b.11x
166.Zuzana
Burdová
Gymnázium Slaný
1. ročník
15 b.15,00 b.11x
Adéla
Janků
Gymnázium Slaný
2. ročník
15 b.15,00 b.11x
Kristýna
Rudolfová
2.ZŠ Slaný
9. ročník
15 b.15,00 b.11x
Kamila
Pokorná
OA Slaný
4. ročník
15 b.15,00 b.11x
Michal
Servátka
ISŠ Slaný
3. ročník
15 b.15,00 b.11x
171.adam
mertl
ZŠ Pchery
9. ročník
14 b.3,50 b.44x
lukas
jelinek
3.ZŠ Slaný
7. ročník
14 b.14,00 b.11x
Jirka
Beneš
2.ZŠ Slaný
9. ročník
14 b.14,00 b.11x
Lukáš
Tlustý
ZŠ Zvoleněves
8. ročník
14 b.7,00 b.22x
175.katka
kolbekova
ZŠ Zlonice
6. ročník
13 b.6,50 b.22x
Tereza
Rusová
ZŠ Pchery
9. ročník
13 b.13,00 b.11x
177.Jakub
Király
ZŠ Zvoleněves
9. ročník
12 b.12,00 b.11x
monika
maříková
2.ZŠ Slaný
7. ročník
12 b.12,00 b.11x
Jan
Rubeš
ZŠ Zvoleněves
8. ročník
12 b.12,00 b.11x
180.hanicka
slamova
ZŠ Zvoleněves
7. ročník
11 b.11,00 b.11x
181.Marek
Císař
2.ZŠ Slaný
9. ročník
10 b.10,00 b.11x
Lucie
Šalamounová
2.ZŠ Slaný
9. ročník
10 b.10,00 b.11x
183.Pavel
Matzek
2.ZŠ Slaný
7. ročník
9 b.9,00 b.11x
Martin
Hambalek
ZŠ Zvoleněves
8. ročník
9 b.9,00 b.11x
Jaromír
Beránek
ZŠ Pchery
9. ročník
9 b.4,50 b.22x
186.Lenka
Koukolíčková
2.ZŠ Slaný
9. ročník
8 b.8,00 b.11x
Anna
Švecová
ZŠ Zvoleněves
6. ročník
8 b.2,00 b.44x
188.jan
jindra
Gymnázium Slaný
2. ročník
7 b.3,50 b.22x
189.ondrej
hnilicka
ZŠ Pchery
9. ročník
6 b.3,00 b.22x
tomas
jelinek
ZŠ Pchery
9. ročník
6 b.2,00 b.33x
191.serža
Antropov
2.ZŠ Slaný
9. ročník
5 b.5,00 b.11x
192.Vojtěch
Procházka
2.ZŠ Slaný
9. ročník
4 b.4,00 b.11x
Dominik
Balek
2.ZŠ Slaný
9. ročník
4 b.4,00 b.11x
František
Heka
2.ZŠ Slaný
9. ročník
4 b.4,00 b.11x
Matěj
Ekert
2.ZŠ Slaný
9. ročník
4 b.4,00 b.11x
Jaroslav
Matzek
2.ZŠ Slaný
9. ročník
4 b.4,00 b.11x
197.Antonín
Suchý
2.ZŠ Slaný
9. ročník
3 b.3,00 b.11x
198.adam
mejzlik
3.ZŠ Slaný
7. ročník
2 b.2,00 b.11x
199.Mona
Lisa
Gymnázium Slaný
1. ročník
0 b.0 b.30x
Dnes má svátek Nikola
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

47.60%

Spíše ano
graf

17.99%

Spíše ne
graf

14.87%

V žádném případě
graf

19.54%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 834
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát