Kliknte zde
Dobré odpoledne, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je pátek 20. dubna 2018 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Nejúspěšnější žáci a studenti dle hodnocení odborné poroty za měsíc říjen

 Jméno a příjmeníŠkola, ročníkBodyPrůměrPřísp.Hodn.
1.Lada
Dvořáková
3.ZŠ Slaný
9. ročník
383 b.20,16 b.1919x
2.František
Imrich
3.ZŠ Slaný
9. ročník
208 b.20,80 b.1010x
3.Tereza
Lišková
2.ZŠ Slaný
8. ročník
197 b.21,89 b.99x
4.David
Alltman
3.ZŠ Slaný
9. ročník
194 b.21,56 b.99x
5.Kateřina Helena
Oslejšková
Gymnázium Slaný
2. ročník
180 b.22,50 b.88x
6.Isabela
Moravcová
Gymnázium Slaný
3. ročník
160 b.22,86 b.77x
7.Klára
Dundrová
2.ZŠ Slaný
9. ročník
153 b.19,13 b.88x
8.Martina
Jurčíková
3.ZŠ Slaný
9. ročník
150 b.21,43 b.77x
9.Květa
Cinglová
Gymnázium Slaný
2. ročník
147 b.21,00 b.77x
10.Kateřina
Cibulková
2.ZŠ Slaný
9. ročník
141 b.17,63 b.88x
11.Michaela
Hrabánková
3.ZŠ Slaný
5. ročník
121 b.17,29 b.77x
12.tereza
slezáková
2.ZŠ Slaný
6. ročník
105 b.17,50 b.66x
13.Hana
Drbalová
Gymnázium Slaný
3. ročník
103 b.20,60 b.55x
Matěj
Stahl
ZŠ Pchery
9. ročník
103 b.9,36 b.1111x
15.Nikola
Sedloňová
2.ZŠ Slaný
8. ročník
98 b.24,50 b.44x
katka
stříbrná
2.ZŠ Slaný
6. ročník
98 b.5,44 b.1818x
17.Kateřina
Horníková
OA Slaný
4. ročník
96 b.24,00 b.44x
18.Vojtěch
Krunt
ZŠ Zvoleněves
9. ročník
75 b.18,75 b.44x
Tomáš
Vlasatý
Gymnázium Slaný
2. ročník
75 b.25,00 b.33x
20.Linda
Hartmanová
2.ZŠ Slaný
9. ročník
74 b.18,50 b.44x
21.Vojtěch
Kašpar
Gymnázium Slaný
9. ročník
68 b.22,67 b.33x
22.Zuzana
Kunčíková
2.ZŠ Slaný
9. ročník
67 b.22,33 b.33x
23.Eliška
Dvořáková
2.ZŠ Slaný
7. ročník
66 b.11,00 b.66x
24.Anna
Barochová
Gymnázium Slaný
3. ročník
63 b.21,00 b.33x
25.Jirka
Švec
ZŠ Smečno
8. ročník
60 b.20,00 b.33x
26.Barbora
Kruntová
ZŠ Zvoleněves
6. ročník
57 b.19,00 b.33x
27.Aleš
Skružný
ZŠ Pchery
9. ročník
55 b.9,17 b.66x
Jan
Klempíř
3.ZŠ Slaný
9. ročník
55 b.18,33 b.33x
29.Nikola
Husníková
3.ZŠ Slaný
7. ročník
53 b.17,67 b.33x
Karel
Vokřál
2.ZŠ Slaný
7. ročník
53 b.17,67 b.33x
Patricie
Vokalová
2.ZŠ Slaný
9. ročník
53 b.26,50 b.22x
32.Jan
Bartoš
ZŠ Zvoleněves
8. ročník
52 b.26,00 b.22x
33.Kateřina
Hrbková
Gymnázium Slaný
7. ročník
51 b.17,00 b.33x
34.hana
dobnerová
2.ZŠ Slaný
8. ročník
49 b.16,33 b.33x
Radka
Kozáková
OA Slaný
4. ročník
49 b.24,50 b.22x
36.Miroslav
Tuček
2.ZŠ Slaný
9. ročník
48 b.24,00 b.22x
37.Alena
Garguláková
Gymnázium Slaný
2. ročník
44 b.22,00 b.22x
38.Kateřina
Mesárošová
Gymnázium Slaný
3. ročník
43 b.21,50 b.22x
39.Anna
Štěpánková
Gymnázium Slaný
4. ročník
41 b.20,50 b.22x
40.Kateřina
Rochlová
2.ZŠ Slaný
7. ročník
40 b.20,00 b.22x
41.Wendula
Kučerová
3.ZŠ Slaný
9. ročník
38 b.12,67 b.33x
42.Lenka
Homolková
3.ZŠ Slaný
9. ročník
35 b.17,50 b.22x
43.Daniel
Kurasiewicz
ZŠ Zvoleněves
8. ročník
34 b.17,00 b.22x
44.eliška
fialová
2.ZŠ Slaný
8. ročník
33 b.16,50 b.22x
František
Holub
ZŠ Zvoleněves
8. ročník
33 b.11,00 b.33x
46.Tereza
Kosová
2.ZŠ Slaný
7. ročník
32 b.4,57 b.77x
47.Jan
Hájek
ISŠ Slaný
3. ročník
31 b.15,50 b.22x
48.Jan
Fiala
Gymnázium Slaný
7. ročník
27 b.6,75 b.44x
marek
žák
3.ZŠ Slaný
7. ročník
27 b.6,75 b.44x
50.Štěpán
Stahl
ZŠ Pchery
9. ročník
26 b.8,67 b.33x
michal
fordos
ZŠ Pchery
9. ročník
26 b.8,67 b.33x
Martina
Hořejší
2.ZŠ Slaný
9. ročník
26 b.26,00 b.11x
53.Zuzana
Babičková
2.ZŠ Slaný
9. ročník
25 b.25,00 b.11x
Barbora
Kruntová
ZŠ Zvoleněves
6. ročník
25 b.12,50 b.22x
michaela
snakova
ZŠ Zvoleněves
7. ročník
25 b.25,00 b.11x
Veronika
Čechová
OA Slaný
1. ročník
25 b.25,00 b.11x
57.Veronika
Dittrichová
ZŠ Pchery
9. ročník
24 b.12,00 b.22x
Sára
Jandová
3.ZŠ Slaný
7. ročník
24 b.24,00 b.11x
Lucie
Piedová
Gymnázium Slaný
2. ročník
24 b.24,00 b.11x
Lenka
Brtinská
Gymnázium Slaný
2. ročník
24 b.24,00 b.11x
Markéta
Holubovská
Gymnázium Slaný
7. ročník
24 b.24,00 b.11x
Dominik(Names) :P
Novák
2.ZŠ Slaný
9. ročník
24 b.24,00 b.11x
Denisa
Kubalova
3.ZŠ Slaný
9. ročník
24 b.24,00 b.11x
Karolína
Lindová
2.ZŠ Slaný
9. ročník
24 b.24,00 b.11x
65.Zuzana
Kulichová
Gymnázium Slaný
2. ročník
23 b.23,00 b.11x
Robert
Horvath
ZŠ Zlonice
6. ročník
23 b.23,00 b.11x
Monika
Muráková
ZŠ Zlonice
9. ročník
23 b.23,00 b.11x
Ivana
Orlová
OA Slaný
1. ročník
23 b.23,00 b.11x
Filip
Kolařík
ZŠ Smečno
9. ročník
23 b.23,00 b.11x
Martina
Kroutilová
ZŠ Zlonice
9. ročník
23 b.23,00 b.11x
71.Lukáš
Plaček
ZŠ Smečno
8. ročník
22 b.11,00 b.22x
Gabriela
Rutynová
2.ZŠ Slaný
9. ročník
22 b.22,00 b.11x
Tereza
Koutná
ZŠ Zlonice
9. ročník
22 b.22,00 b.11x
74.Michal
Pospíchal
2.ZŠ Slaný
9. ročník
21 b.21,00 b.11x
Stanislav
Kučera
Gymnázium Slaný
8. ročník
21 b.10,50 b.22x
Jana
Jungmannová
2.ZŠ Slaný
7. ročník
21 b.10,50 b.22x
Karel
Dulovec
ZŠ Zvoleněves
7. ročník
21 b.7,00 b.33x
tukan
tukoš
Gymnázium Slaný
3. ročník
21 b.21,00 b.11x
Hana
Matoušková
Gymnázium Slaný
4. ročník
21 b.21,00 b.11x
Václav
Novotný
2.ZŠ Slaný
7. ročník
21 b.10,50 b.22x
Markéta
Malcová
3.ZŠ Slaný
7. ročník
21 b.21,00 b.11x
82.Zuzana
Krhounková
2.ZŠ Slaný
9. ročník
19 b.19,00 b.11x
Karel
Poch
2.ZŠ Slaný
9. ročník
19 b.9,50 b.22x
Michal
Hájek
ISŠ Slaný
1. ročník
19 b.9,50 b.22x
85.Roman
Machač
ISŠ Slaný
3. ročník
17 b.17,00 b.11x
Lucie
Trýblová
OA Slaný
1. ročník
17 b.17,00 b.11x
87.David
Čerman
ISŠ Slaný
3. ročník
16 b.16,00 b.11x
Tomáš
Sedlmayer
ZŠ Zvoleněves
8. ročník
16 b.16,00 b.11x
jakub
prodl
ISŠ Slaný
3. ročník
16 b.16,00 b.11x
Marek
Litva
3.ZŠ Slaný
7. ročník
16 b.16,00 b.11x
Adéla
Hrakalová
ZŠ Smečno
8. ročník
16 b.16,00 b.11x
Monika
Strunecká
ZŠ Zvoleněves
7. ročník
16 b.8,00 b.22x
93.Kristýna
Rudolfová
2.ZŠ Slaný
9. ročník
15 b.15,00 b.11x
Michal
Servátka
ISŠ Slaný
3. ročník
15 b.15,00 b.11x
Zuzana
Burdová
Gymnázium Slaný
1. ročník
15 b.15,00 b.11x
96.Lucie
Kopalová
Gymnázium Slaný
7. ročník
14 b.7,00 b.22x
lukas
jelinek
3.ZŠ Slaný
7. ročník
14 b.14,00 b.11x
Lukáš
Tlustý
ZŠ Zvoleněves
8. ročník
14 b.7,00 b.22x
99.katka
kolbekova
ZŠ Zlonice
6. ročník
13 b.6,50 b.22x
100.Jan
Rubeš
ZŠ Zvoleněves
8. ročník
12 b.12,00 b.11x
monika
maříková
2.ZŠ Slaný
7. ročník
12 b.12,00 b.11x
Nikola
Landsdorfová
Gymnázium Slaný
7. ročník
12 b.12,00 b.11x
103.Jan
Čermák
ZŠ Pchery
9. ročník
11 b.11,00 b.11x
hanicka
slamova
ZŠ Zvoleněves
7. ročník
11 b.11,00 b.11x
adam
mertl
ZŠ Pchery
9. ročník
11 b.5,50 b.22x
Tomáš
Kalina
Gymnázium Slaný
2. ročník
11 b.11,00 b.11x
107.Lucie
Šalamounová
2.ZŠ Slaný
9. ročník
10 b.10,00 b.11x
Marek
Císař
2.ZŠ Slaný
9. ročník
10 b.10,00 b.11x
109.Pavel
Matzek
2.ZŠ Slaný
7. ročník
9 b.9,00 b.11x
Martin
Hambalek
ZŠ Zvoleněves
8. ročník
9 b.9,00 b.11x
Jaromír
Beránek
ZŠ Pchery
9. ročník
9 b.4,50 b.22x
112.Anna
Švecová
ZŠ Zvoleněves
6. ročník
8 b.2,00 b.44x
Lenka
Koukolíčková
2.ZŠ Slaný
9. ročník
8 b.8,00 b.11x
114.tomas
jelinek
ZŠ Pchery
9. ročník
6 b.2,00 b.33x
115.serža
Antropov
2.ZŠ Slaný
9. ročník
5 b.5,00 b.11x
ondrej
hnilicka
ZŠ Pchery
9. ročník
5 b.5,00 b.11x
117.Jaroslav
Matzek
2.ZŠ Slaný
9. ročník
4 b.4,00 b.11x
Vojtěch
Procházka
2.ZŠ Slaný
9. ročník
4 b.4,00 b.11x
Dominik
Balek
2.ZŠ Slaný
9. ročník
4 b.4,00 b.11x
František
Heka
2.ZŠ Slaný
9. ročník
4 b.4,00 b.11x
Matěj
Ekert
2.ZŠ Slaný
9. ročník
4 b.4,00 b.11x
122.Antonín
Suchý
2.ZŠ Slaný
9. ročník
3 b.3,00 b.11x
123.adam
mejzlik
3.ZŠ Slaný
7. ročník
2 b.2,00 b.11x
Dnes má svátek Marcela
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

49.32%

Spíše ano
graf

17.66%

Spíše ne
graf

14.38%

V žádném případě
graf

18.63%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1036
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát