Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je čtvrtek 25. dubna 2024 Přesný čas: 00:00:00

Vajgar vyřadil Řisuty

foto
Tímto Hegenbartovým gólem se Řisuty ujaly vedení 3:2 v domácím zápase s Jindřichovým Hradcem. – Foto Karel Vidimský

První dvě utkání play off sehráli řisutští Buldoci s KLH Vajgarem Jindřichův Hradec. Hrálo se na dvě vítězná utkání a bohužel, hned obě první vyzněly pro Jindřichohradečáky a Řisuty tak z play off vypadly.

V prvním kole, hraném 17.března v Jindřichově Hradci se Buldoci sice ujali vedení v 9 minutě brankou Scherzla za asistence Landy, ale následně třikrát inkasovali a Bezouška (Aschenbrenner) ve 43 pouze snížil na 3:2. Poslední slovo pak patřilo domácím, kteří své vítězství potvrdili čtvrtým gólem. Konečný výsledek 4:2, třetiny: 1:1, 1:0, 2:1.

Ve druhém utkání hostili Řisutští hráče Vajgaru na slánském ledě ve čtvrtek 19.března. Tady vyšel lépe nástup hostům, kteří vedli po první třetině 0:2. Buldoci v prostřední části zabrali a v jedné chvíli dokonce obrátili výsledek ve svůj prospěch na 3:2. Hosté pak ale opět dvakrát skórovali a bylo 3:4. Také poslední třetinu zvládli Jihočeši lépe a vyhráli ji 1:2. Konečný výsledek 4:6, branky Řisut: 22. Scherzl (Hegenbart) 1:2, 29. Melka (Scherz)l 2:2, 32. Hegenbart (Aschenbrener) 3:2, 52. Mádl (-) 4:5.