Kliknte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je úterý 7. prosince 2021 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Záhady před smrtí

Kolem nás je tolik záhad, které si nedovedu vysvětlit. Proč je příroda zařízena takhle a jinak. To je asi otázka každého člověka, který přemýšlí o světě. I já nad tím přemýšlela. Říkala jsem si jak může být tolik vymožených věcí, jsou to možná skvělá zařízení, které nám krátí čas, který nevíme jak zabít. Ale člověk vstoupil do přírody otřesným způsobem, nedivím se, že pod námi příroda tolik trpí, když si nedovedeme vážit všelijakých maličkostí.

Víc než koloběch přírody a spousta takových věcí, jsou pro mne větší záhadou věci, které tu s námi jsou, děje-li se něco špatného. Den před smrtí blízkého něco cítíte. I já jsem měla v krku knedlík den před smrtí blízkého člověka. Dokonce o něm padlo pár vět, i když nikdy jsme se o něm nebavili.

Jak je jen možné, že to člověk vycítí? A hlavně proč se dělo tolik špatných věcí den před pohřbem? Bylo to nějaké znamení? Nebo jen náhody, které si nedovedu vysvětlit a dávám si je do spojení s nadpřirozenými bytostmi? Hlavně mi stále vrtá hlavou, zda-li nějaké nadpřirozené síly existují. Někdo stále tvrdí, že něco takového je nemožné, ale někdo tvrdí naprostý opak.

Čemu se tedy dá věřit? A existují opravdu duchové, které se vyvolávají, neboť se stávají hrou mladých dětí?Mohl by dokonce být posmrtný, či další život? Nevím jak, nevím jestli, nevím vůbec nic o tom, zda-li dá se nějak potvrdit jejich existence. Nevím jestli mám poslouchat srdce, které říká nic takového není, nebo svou hlavu, které vidí a říká "tady se něco děje!"Co si o tom jen mám myslet, co když mám jen bujnou fantazii? Takových otázek a já na žádnou neznám odpověď.

Pro mne vždy zůstane záhadou, jestli na zemi jsou působící síly, nebo jestli jde jen o představivost ostatních. Je to záhada a nic víc o tom říci nemohu.

Fotografie:

Kliknutím zvětšit

Kateřina Cibulková, 2.ZŠ Slaný, 9. ročník
31. 03. 2010, 22:29


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  3 b. = dobrý  2 b. = ujde  1 b. = nic moc  0 b. = děsný

Počet hlasujících: 2. Čtenáři celkem udělili: 7 bodů. Průměrný počet bodů: 3.5

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit jako účastník soutěže nebo jako běžný čtenář.

Dnes má svátek Ambrož
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

44.73%

Spíše ano
graf

17.43%

Spíše ne
graf

14.34%

V žádném případě
graf

23.50%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 2238
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát