
Dne 16.11, deset minut po osmnácté hodině byli strážníci informováni, že v parku nad slánskou nemocnicí popíjejí čtyři nezletilí lidé alkohol. Po příchodu policie se toto prokázalo u jedné dívky, u ostatních osob nikoliv. Dívka byla tedy předána rodičům a poznatek byl strážníky poskytnut k dalšímu jednání na odbor sociální péče.
Sláva Pilík
05. 12. 2009, 14:21
Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.
Více restaurací a kaváren
22.97%
Kulturní akce pro dospělé
16.22%
Akce pro děti a mládež
14.86%
Sportovní vyžití
14.86%
Lepší parkování
16.22%