Kliknte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 5. července 2020 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Za dva milióny posoudí slánské úředníky

Téměř dva miliony korun bude stát odborné posuzování práce slánského městského úřadu v rámci projektu Efektivní úřad Slaný. Tato cena vzešla z výběrového řízení, do kterého se přihlásilo hned šest odborných firem a hodnotící komisí byla vybrána firma z Brna.

Jak uvedl starosta města, podobné posuzování již město absolvovalo před třemi lety, ale tehdy šlo spíše o průzkum než o to, že by na základě tehdejších výsledků mělo dojít k nějakým opatřením.

Peníze na tento projekt získalo město z fondů Evropské Unie a smyslem projektu je posoudit výkon jednotlivých úseků slánského městského úřadu a rovněž i jednotlivých úředníků. Tento výkon se poměřuje ve srovnání s průměrnou výkonností úřadů v Evropské Unii a také úřadů v ostatních českých městech.

Projekt počítá se sledováním výkonu úřadu po dobu jednoho roku a na základě této práce by měla rada města a také tajemník úřadu získat údaje, které by prokázaly, kde má úřad rezervy či problematická místa a kde by se konkrétně měla jeho práce zlepšit.

V rámci uvedeného projektu se přistoupí mimo jiné také k novému projednáni strategického plánu ekonomického rozvoje města Slaného, který je i podle starosty Ivo Rubíka již zastaralý a měl by se aktualizovat.

Sláva Pilík
21. 11. 2010, 11:25


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

44.87%

Spíše ano
graf

17.50%

Spíše ne
graf

14.33%

V žádném případě
graf

23.30%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 1863
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát