Klikněte zde
Dobré ráno, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 24. června 2026 Přesný čas: 00:00:00
Katalog míst. firem
Z okolí Slánska

Vyfotili vandala

Dne 17. srpna před půl pátou odpoledne volala Policie ČR, že prý někdo vyhazuje cosi z auta do potoka v ulici K. H. Borovského. Strážníci sice na místě už auto nenašli, ale byli tam svědci toho případu, kteří počínání neznámého řidiče vyfotografovali. Fotodokumentaci poskytli strážníkům, a tak se případem uvedeného vandalského činu bude moci zabývat odbor životního prostředí

Sláva Pilík
29. 08. 2009, 14:45


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  4 b. = dobrý  3 b. = ujde  2 b. = nic moc  1 b. = slabý

Článek ještě nebyl hodnocen

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Jan
 
NAŠE ANKETA:
Jaká služba, zařízení nebo aktivita vám ve Slaném nejvíce chybí ?

Více restaurací a kaváren
graf

20.00%

Kulturní akce pro dospělé
graf

17.78%

Akce pro děti a mládež
graf

11.11%

Sportovní vyžití
graf

17.78%

Lepší parkování
graf

17.78%

Více zeleně a odpočinkových zón
graf

15.56%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 45
+-
 
OtevřítReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřítOtevřít
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát