
Dne 17. srpna před půl pátou odpoledne volala Policie ČR, že prý někdo vyhazuje cosi z auta do potoka v ulici K. H. Borovského. Strážníci sice na místě už auto nenašli, ale byli tam svědci toho případu, kteří počínání neznámého řidiče vyfotografovali. Fotodokumentaci poskytli strážníkům, a tak se případem uvedeného vandalského činu bude moci zabývat odbor životního prostředí
Sláva Pilík
29. 08. 2009, 14:45
Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.
Více restaurací a kaváren
20.00%
Kulturní akce pro dospělé
17.78%
Akce pro děti a mládež
11.11%
Sportovní vyžití
17.78%
Lepší parkování
17.78%