
Jak informoval starosta města, byl po rekonstrukci půdních prostor v bývalém městském kině v objektu městského centra Grand předán Státnímu oblastnímu archivu prostor pro archiválie. Tato státní organizace začala již platit i nájem a právě naváží archivní materiály do nových prostor. Podle posledních informací by měla být studovna v archivu otevřena veřejnosti již během ledna
Sláva Pilík
31. 12. 2009, 08:00
Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.
Více restaurací a kaváren
23.88%
Kulturní akce pro dospělé
16.42%
Akce pro děti a mládež
13.43%
Sportovní vyžití
16.42%
Lepší parkování
14.93%