Klikněte zde
Dobrý den, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je neděle 21. července 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Slánské listy začaly vycházet v barvě a ve větším formátu

foto

Právě vyšlo historicky první barevné vydání Slánských listů.  Nejenže se obarvily, ale také svázaly a jejich formát se rozšířil. Díky těmto revolučním změnám jsme mohli zvětšit nejen písmo, na což si stěžovali především starší lidé, ale také se tímto vytvořily možnosti pro uveřejňování větších fotografií, než tomu bylo doposud.

To však není všechno, co jsme pro Vás připravili, počínaje tímto číslem Vám budeme přinášet řadu nových rubrik, které obohatí stávající obsah Slánských listů. Uvítáme Vaše postřehy na novou koncepci Slánských listů, včetně nápadů na další zajímavé rubriky či náměty na články.

Barevné Slánské listy v novém formátu se budou tisknout na Slovensku v bratislavské tiskárně Petit Press a.s., která patří mezi nejmodernější ve střední Evropě, a to nejen kvalitou tisku, ale i výkonem (70.000 výtisků/hod.).

Z tohoto důvodů budeme moci výrazně zkrátit lhůtu mezi uzávěrkou a datem vydání. Z dosavadních deseti dnů se nám podařilo dostat na pouhé tři dni. Uzávěrka bude každé druhé pondělí v 8.00 hod., a samotné noviny se dostanou na pult již ve čtvrtek. Dnešní vydání je tedy poslední, které vychází, jako tradičně, v úterý. Příští Slánské listy vyjdou 26. ledna a potom již každých 14 dní, a to vždy ve čtvrtek.

Cena Slánských listů, i přesto, že budou vycházet barevně a v téměř dvojnásobné velikosti, se nemění, zůstává stejná.

Přeji Vám šťastný nový rok, za celou redakci Vám děkuji za stálou přízeň a pevně věřím, že „nové“ Slánské listy se Vám budou líbit. Chceme dělat i nadále vše pro to, aby naše (Vaše) noviny byly pro Vás těmi nejlepšími.

Jiří Červenka
03. 01. 2012, 16:52


Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Magdaléna
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.08%

Spíše ano
graf

17.75%

Spíše ne
graf

15.29%

V žádném případě
graf

23.89%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3127
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát