Klikněte zde
Dobrý večer, vítáme Vás na našem zpravodajském serveru.
Dnes je středa 24. července 2024 Přesný čas: 00:00:00
Z okolí Slánska

Koledníci napadli ve Šlapanicích místní obyvatele

Kliknutím zvětšit
Ilustrační foto. -slp-

Nepříjemnou dohru mělo velikonoční koledování ve Šlapanicích u Zlonic v pondělí 5. dubna. Před čtrnáctou hodinou tu totiž došlo ke sporu a střetu mezi koledníky a místními obyvateli.

Podle dostupných informací při vyhrocení sporu někteří občané tmavší barvy pleti způsobily zranění dalším dvěma lidem a došlo také ke škodě na majetku, když u jednoho stavení bylo rozbito okno. Na místo musela vyjet záchranná služba ze Slaného, protože pětadvacetiletý muž dostal ránu do hlavy, utrpěl třes mozku a následně musel být hospitalizován na chirurgickém oddělení. Další z napadených byl dvaačtyřicetiletý muž, který měl potlučené obě ruce, utrpěl četné zhmožděniny i na hlavě od ran násilníků, ale naštěstí nedošlo k žádné zlomenině. Po ošetření byl propuštěn do domácího ošetřování.

Ošetření se dožadoval na lékařích také jeden ze skupiny, která místní obyvatele ohrožovala. Jednadvacetiletý útočník byl tedy odvezen také do slánské nemocnice, vyšetřen, ale bylo konstatováno, že žádné zranění nemá. Přesto se dožadoval ošetření i následujícího dne. Případ šetří kladenská policie jako trestný čin výtržnictví.

Sláva Pilík
07. 04. 2010, 11:07


Hodnocení článku:


5 b. = skvělý  4 b. = dobrý  3 b. = ujde  2 b. = nic moc  1 b. = slabý

Počet hlasujících: 10. Čtenáři celkem udělili: 34 bodů. Průměrný počet bodů: 3.4

Komentáře:

Pokud chcete vkládat komentáře, musíte se přihlásit.

Dnes má svátek Jakub
 
NAŠE ANKETA:
Jste pro obnovení tělesných trestů ve škole?

Určitě ano
graf

43.05%

Spíše ano
graf

17.76%

Spíše ne
graf

15.30%

V žádném případě
graf

23.89%

Celkový počet hlasujících čtenářů: 3131
+-
 
Zprávičky

Založení houbařského spolku

12. 10. 2017, 12:10

Betlémské světlo

12. 10. 2017, 12:08

Tak přece demolice nebude!

12. 10. 2017, 12:01

OtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaOtevřítOtevřítOtevřítReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklamaReklama
© Jiří Červenka - Gelton   |   Použití materiálů jen se souhlasem provozovatele a majitele webu.   |   Webdesing: Jakub Charvát